Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Co z feriami? Minister zdrowia nie pozostawia złudzeń. "Będę nieugięty"

10
Podziel się:

Minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał nowe informacje ws. ferii zimowych i powrotu uczniów do szkół. Wiele osób nie ucieszy się z tych wieści...

Co z feriami? Minister zdrowia nie pozostawia złudzeń. "Będę nieugięty"
(YouTube)

Wielu uczniów i rodziców ma już dość nauczania zdalnego. Taka forma edukacji przysparza niemałych problemów. Uczniowie skarżą się na problemy z internetem i inne kłopoty techniczne. Wielu uważa również, że poziom kształcenia przez internet jest znacznie gorszy niż w przypadku tradycyjnego nauczania.

Nie brakuje osób, które z niecierpliwością czekają na powrót do szkoły. Kiedy może się to wydarzyć?

Powrót do szkół po feriach styczniowych? Zakładamy, że raczej będziemy dzieci do szkoły puszczali zaczynając od klas 1-3. (...) W optymistycznym wariancie powrót 18 stycznia. To prawdopodobne - mówił minister zdrowia Adam Niedzielski w RMF FM.

Później dodawał jeszcze, że w połowie stycznia dzieci na 90 proc. wrócą do szkół. To bez wątpienia dobre informacje dla wielu rodziców, którzy są już po prostu zmęczeni nauką na odległość.

Ferie 2021. Jasne stanowisko ministra

Ferie zimowe 2021 można uznać za bardzo nietypowe. Oficjalnie nie będzie bowiem szans na to, by spędzić je w taki sposób, jak w poprzednich latach. Co prawda dzieci będą miały wolne, ale hotele pozostaną zamknięte.

Hotele zamknięte w ferie? Ja będę w tej sprawie nieugięty - zaznaczył Niedzielski.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
Nick
2 lata temu
Dzieci będą miały wolne i co z tego, skoro do 16 wolno im wychodzić na dwór pod opieką dorosłych, a po 16 w zimie jest ciemno i robi się zimno. Te ferie też mają przesiedzieć w domach?
Zeus
2 lata temu
Jeżeli mówią, że na 90% pójdą po feriach do szkoły tzn., że nie pójdą na pewno. To mowa na uspokojenie nastrojów nadwyrężonego społeczeństwa.
Grzegorz
2 lata temu
Co za bełkot. Cały czas są zajęcia w szkołach przez buble prawne ministerstwa.Ludzie wysyłają swoje dzieciaki do szkół. Co za głupota zamykania hoteli tłumacząc restrykcjanami sanitarnym. To dlaczego ministerstwo edukacji wprowadziło możliwość organizowania w szkołach półkolonii w okresie ferii ?
Olo
2 lata temu
Strateg od 7 boleści i jego strategie.
SuperGość
2 lata temu
W tym, ze transmisję koronawirusa ta decyzja Niedzielskiego ograniczy to pewne natomiast dziwi mnie jego bierność gdy chodzi o włączenie lekarstwa V i r e g y t K (chlorowodorku amantadyny) jako polecanego lekarzom do leczenia Covid19. Taki stan rzeczy zaczyna cuchnąć przekrętem....Polacy sprowadzają je z Ukrainy, Słowacji czy Czech bo w kraju już kupić go nie można. Ciekawe?
Monwa
2 lata temu
Problemy techniczne raczej nie są tu najważniejsze. Mój syn nigdy nie spędzał tyle czasu przed laptopem. Jest w siódmej klasie. Wielogodzinne siedzenie to wady postawy, wzroku, depresja. Ferii nie będzie, ale półkolonie tak. Czy minister to Przemysław. Dotąd nie były organizowane w każdej szkole. Czy teraz będzie inaczej. Nauczyciele zostaną bez ferii. Poza tym 12 osób może przebywać w jednej sali. Jeśli rodzice rusza szturmem na szkole, zabraknie sal. Poza tym jeszcze dzieci muszą się czymś bawić, a to wówczas nie będzie możliwe. Siedzenie w sali? Półkolonie to wyjścia, wyjazdy - basen, kino, sala zabaw, muzeum. Teraz też jest to niemożliwe.
4443
2 lata temu
Dla hoteli swoich kumpli z parti też będziesz nieugięty?
PREZES1
2 lata temu
DALEJ NIE ROZUMIECIE TO CHODZI O ŻYCIE. A WY CIĄGLE A FERJE, HOTELE I KOMBINACJE.A GÓRALOM CIĄGLE MAŁO DUTKI I DUTKI KREDYTÓW NABRALI.A ŻYCIE NIESIE RYZYKO.LUDZIE PRACĘ POTRACILI ALE WIEDZĄ ZE TO DLA ŻYCIA.
Zxvv
2 lata temu
Jednym słowem mówiąc mamy zafundowane domowe obozy zagłady. Dadzą nam szczepionkę i będzie szybsza utylizacja narodu polskiego. BRAWO PiS.
wozny
2 lata temu
ferii juz nie bedzie nigdy ,a szkoly maja byc przerobione na kostnice i obozy fema.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić