aktualizacja 

Co z feriami? Minister zdrowia nie pozostawia złudzeń. "Będę nieugięty"

13

Minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał nowe informacje ws. ferii zimowych i powrotu uczniów do szkół. Wiele osób nie ucieszy się z tych wieści...

Co z feriami? Minister zdrowia nie pozostawia złudzeń. "Będę nieugięty"
(YouTube)

Wielu uczniów i rodziców ma już dość nauczania zdalnego. Taka forma edukacji przysparza niemałych problemów. Uczniowie skarżą się na problemy z internetem i inne kłopoty techniczne. Wielu uważa również, że poziom kształcenia przez internet jest znacznie gorszy niż w przypadku tradycyjnego nauczania.

Nie brakuje osób, które z niecierpliwością czekają na powrót do szkoły. Kiedy może się to wydarzyć?

Powrót do szkół po feriach styczniowych? Zakładamy, że raczej będziemy dzieci do szkoły puszczali zaczynając od klas 1-3. (...) W optymistycznym wariancie powrót 18 stycznia. To prawdopodobne - mówił minister zdrowia Adam Niedzielski w RMF FM.

Później dodawał jeszcze, że w połowie stycznia dzieci na 90 proc. wrócą do szkół. To bez wątpienia dobre informacje dla wielu rodziców, którzy są już po prostu zmęczeni nauką na odległość.

Ferie 2021. Jasne stanowisko ministra

Ferie zimowe 2021 można uznać za bardzo nietypowe. Oficjalnie nie będzie bowiem szans na to, by spędzić je w taki sposób, jak w poprzednich latach. Co prawda dzieci będą miały wolne, ale hotele pozostaną zamknięte.

Hotele zamknięte w ferie? Ja będę w tej sprawie nieugięty - zaznaczył Niedzielski.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić