aktualizacja 

Dantejskie sceny w Żorach. Pobito nastolatkę za chłopaka

448

W Parku Cegielnia w Żorach doszło do pobicia 15-latki przez jej 5 rówieśniczek. Przyczyną całego zajścia był spór o relację dziewczynki z chłopakiem. Teraz dziewczynkom grożą surowe konsekwencje.

Dantejskie sceny w Żorach. Pobito nastolatkę za chłopaka
Skandaliczne sceny w Żorach. Pobito nastolatkę za chłopaka (Materiały WP, Adobe)

Skandaliczne sceny miały miejsce na początku maja. Wtedy również o całej sprawie dowiedziała się policja. Na komendę zgłosili się rodzice 15-letniej dziewczynki, która miała zostać pobita przez grupę rówieśniczek.

Jak ustalili mundurowi, do pobicia nastolatki doszło w pobliżu "Parku Cegielnia", a przyczyną całego zajścia miała być jej rozmowa z chłopakiem.

Pięć nastolatek zwabiło dziewczynkę w ustronne miejsce pod pretekstem wyjaśnienia sprawy jej relacji z chłopakiem. Na miejscu nakazały klęknąć na ziemi i zaczęły ją bić i poniżać. Napadnięta doznała powierzchownych obrażeń i krwawienia z okolic ucha.

W trakcie zdarzenia jedna z uczestniczek skradła bitej dziewczynce e-papierosa. Gdy w obronie dręczonej nastolatki stanął chłopak, który zauważył całe zajście, napastniczki i jemu zagroziły pobiciem.

Co grozi dziewczynom?

Za popełnione czyny nastolatkom grożą surowe konsekwencje, do umieszczenia w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym włącznie, o czym w najbliższym czasie zdecyduje sąd rodzinny.

Zobacz także: Anna Markowska o relacji z Pawłem Delągiem: "To zawsze była tylko przyjaźń"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić