Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Dantejskie sceny w Żorach. Pobito nastolatkę za chłopaka

231
Podziel się:

W Parku Cegielnia w Żorach doszło do pobicia 15-latki przez jej 5 rówieśniczek. Przyczyną całego zajścia był spór o relację dziewczynki z chłopakiem. Teraz dziewczynkom grożą surowe konsekwencje.

Dantejskie sceny w Żorach. Pobito nastolatkę za chłopaka
Skandaliczne sceny w Żorach. Pobito nastolatkę za chłopaka (Materiały WP, Adobe)

Skandaliczne sceny miały miejsce na początku maja. Wtedy również o całej sprawie dowiedziała się policja. Na komendę zgłosili się rodzice 15-letniej dziewczynki, która miała zostać pobita przez grupę rówieśniczek.

Jak ustalili mundurowi, do pobicia nastolatki doszło w pobliżu "Parku Cegielnia", a przyczyną całego zajścia miała być jej rozmowa z chłopakiem.

Pięć nastolatek zwabiło dziewczynkę w ustronne miejsce pod pretekstem wyjaśnienia sprawy jej relacji z chłopakiem. Na miejscu nakazały klęknąć na ziemi i zaczęły ją bić i poniżać. Napadnięta doznała powierzchownych obrażeń i krwawienia z okolic ucha.

W trakcie zdarzenia jedna z uczestniczek skradła bitej dziewczynce e-papierosa. Gdy w obronie dręczonej nastolatki stanął chłopak, który zauważył całe zajście, napastniczki i jemu zagroziły pobiciem.

Co grozi dziewczynom?

Za popełnione czyny nastolatkom grożą surowe konsekwencje, do umieszczenia w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym włącznie, o czym w najbliższym czasie zdecyduje sąd rodzinny.

Zobacz także: Anna Markowska o relacji z Pawłem Delągiem: "To zawsze była tylko przyjaźń"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(231)
pilne
miesiąc temu
Pzepraszam że nie na temat ale jako obywatel tego kraju odniose sie do broni palnej bo w ostatnim czasie to jest coraz częściej poruszane nawet w naszej polsce. Nie popieram agresji ale popieram równe symetryczne sytuacje. Uważam za poniżające i za naruszające moje zdrowie i życie moją osobe gdy państwo zmusza mnie do tego aby policjant był przy mnie uzbrojony a ja żebym nie był bo wtedy on mnie może zabić kiedy chce a ja nie mam możiwości sie przed nim obronić jestem na niego niestety zdany mimo tego że na strzelnicy byłbym100 razy lepszy od niego i za takie poniżanie nienawidze tych bandytów w mundurach i tego rządu uważam to za atak terrorystyczny na moją godność i wolność. Uważam że ja ktoś rozważny i potrafiący idealnie strzelać tak że lepiej jest chyba niemożliwe powinien mieć prawo posiadać broń każdy dorosły rozważny czowiek powinien moc miec broń. Tych przez których tej broni nie mam uważam za wrogów za bandytów mojego bezpieczeństwa to tak jakby ktoś kazał mi skoczyć z samolotu bez spadochronu uważam że politycy którzy blokują dostęp do broni mają gdzieś moje zdrowie i życie i innych rozważnych polaków i uważam to za zamach na wolność rozważnych polaków i moją. Jakoś bandyci w mundurach mogą mieć broń mimo tego że nie są ode mnie lepszymi strzelcami i nie są bardziej rozważni a wręcz przeciwnie.
wnioski
miesiąc temu
Te młode agresorki to na pewno poddane katolickiemu wychowaniu zwolenniczki Konfederacji lub PiSu. Bez żadnych wątpliwości.
Zmiany
miesiąc temu
Trzeba wprowadzić w szkołach jakiś obowiązkowy przedmiot na ocenę (zamiast etyki/religii) uczący tolerancji i potępiający wszelką przemoc. Na przykład taki o nazwie "Kultura i Tolerancja". W dodatku to nie może mieć nic wspólnego z wychowaniem religijnym.
Kaja
miesiąc temu
W pierdziel po uszach. A te bandziorami do zakładu poprawczego. Tam będą mieli co myśleć
Papieros
miesiąc temu
wstawiony do artykułu w celu by PiS miał o czym szczekać i odwrócić uwagę od przestępstw popieranych przez PiS pod przywództwem takich jak Ziobro i Czarnek.
Docent
miesiąc temu
Rodzice gonią za pieniądzem, nie mają czasu na wychowywanie swoich dzieci. Dzieci są wychowywane przez internet.Oczywiście przyczyn zapewne jest więcej.Dokąd zmierzasz Polsko ukochana ? W degrengoladę chcesz być uwikłana ? Szanowni rodzice nie dawajcie Waszym pociechom smartfona i komputera.Najwcześniej na 18 urodziny dziecko powinno dostać smartfon, komputer.Dajcie Waszemu dziecku jakąś pasję.Sport, instrument muzyczny itd.Plandemia również zrobiła swoje.Wszczepiła w Wasze umysły szereg negatywnych uczuć.Rozpoczął się proces odczłowieczania jednostki, rodziny, narodu.Problem w tym, że nawet gdybyśmy mieli na linii frontu 100 Andrzejów Lepperów, to nie ma szansa pokonać systemu.Miliony ludzi musi chwycić za Różaniec.Wtedy Polska będzie najpiękniejszym miejsce na ziemi.Niemcy,Francuzi,Amerykanie itd. będą się do nas przeprowadzać.
Wszystkie
miesiąc temu
do poprawczaka obligatoryjnie. Kim są rodzice nie powinno mieć znaczenia.
Reaalista
miesiąc temu
Bezstresowe wychowanie i depresje sresje oraz miekie faje wychowawcy tj psycholozki za dyche robia swoje. Tylko sila i strach przed bolem uchroni przed tego typu zdarzeniami. Jak dziecko sie boi ze oberwie w domu to jest grzeczne. Proste
łał
miesiąc temu
wincy tefałenu, patologicznych serialików, które są tylko wyepołniacazmi bloków reklamowych i róbta co chceta, kazdy jest kowalem swojego losu
15 latkom
miesiąc temu
stanęły w poprzek więc w rui szału dostały...szkoda tylko e-cygaretki.
Przemo
miesiąc temu
zwykła patologia ,gówniarstwo na zasadzie „ ki się należy”, epapieros przy gówniarze 15 letniej to jedno a ta reszta do ciężkich robót ! Ciekawe gdzie są rodzice tej całej patologicznej bandy …
Miego
miesiąc temu
Co u 15 letniej robi epapieros? Wszystko na ten temat.
Serio!
miesiąc temu
15 latka i e-papierosy???
Mubi
miesiąc temu
eliminować ze społeczeństwa na zawsze takie śmieci
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić