Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Danuta Holecka o swoim małżeństwie. Mało kto o tym wiedział

53
Podziel się:

Danuta Holecka została mężatką w bardzo młodym wieku. Poznała swojego przyszłego męża, będąc studentką Szkoły Głównej Handlowej i od tego czasu prawie cały czas spędza tylko z nim. "Byłam młoda i chciałam tylko kochać" - mówiła Holecka.

Danuta Holecka o swoim małżeństwie. Mało kto o tym wiedział
Danuta Holecka (AKPA, Gałązka)

Danuta Holecka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Z nadawcą publicznym jest związana od ponad 30 lat. W tym czasie prowadziła główne i boczne wydania „Wiadomości”, od czego została odsunięta jesienią 2010 roku. Wróciła w 2016 roku, a już w 2019 roku została szefową programu. Wydaje się, że praca nie pozwala Holeckiej poświęcać dużo czasu rodzinie.

Ale, jak powiedziała w jednym z wywiadów, wcale tak nie jest. Holecka podkreśla, że lubi spędzać czas z rodziną i robi dla tego wszystko. Swojego przyszłego męża, Krzysztofa Dunina-Holeckiego poznała na początku lat 90. i od tego czasu jest zawsze z nim. Holecka była wówczas studentką SGH, a Dunin-Holecki organizował wyjazd studencki do Holandii.

Oświadczył się po trzech tygodniach

Jak informuje "Życie na gorąco", Dunin-Holecki oświadczył się Danucie zaledwie po trzech tygodniach znajomości, ale pobrali się dopiero po 1,5 roku. Jak przyznała Holecka w jednym z wywiadów, chcieli samodzielnie zarobić na ślub. Krzysztof wówczas już był przedsiębiorcą. Szefowa "Wiadomości" przyznaje, że decyzja była szybka i podyktowana tylko miłością.

Kiedy wychodziłam za mąż, byłam bardzo młoda i chciałam tylko kochać, być kochaną i mieć zdrowe dzieci. I o to prosiłam Boga – przytacza słowa Holeckiej tygodnik.

Stara się być dobrą żoną i matką

Od zawarcia związku małżeńskiego minęło już 28 lat. Ale, jak mówi prezenterka TVP, czas jednak im nie przeszkadza - para ciągle jest w sobie zakochana. Doczekali się dwójki synów, są bliźniakami. Danuta Holecka mówi, że zawsze stara się być dobrą żoną i matką. Jak mówiła w wywiadach, "stara się ciągle, ale nie zawsze wszyscy razem mogliśmy usiąść przy obiedzie".

Ale zawsze obiad musi być ugotowany. Moi panowie lubią konkretne mięsiwa, ryby i makarony - opowiada Holecka.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(53)
Sly73
rok temu
Spadaj. Kogo to? Prezesowi to powiedz
1234
rok temu
Dlaczego tu jest tyle jadu i nienawiści. Kiedyś państwo dotowalo studenta i uczelnie, a dziś mamy studentów produkowanych za pieniadze firm i stowarzyszen na uczelniach, a w rzeczy samej nie potrafią wyliczyć procentów i porządnie przeprowadzić analizy matematycznej, bądź prawnej. Efekt buble w ustawach, rozporządzenia, decyzjach. Sędzia w tej samej sprawie wydaje dwa różne wyroki, zaprzeczając samej sobie.W jednym wina wspólna a drugim powoda. Wydaje opinie stanu emocjonalnego na temat powoda, bez powołania bieglego psychiatry i psychologa. To nie partia niszczy lecz zapistny naród i układy!. AMEN
Aga
rok temu
A kogo to obchodzi
Emerytka
rok temu
Ja z mężem jestem już 55 lat wychowalismy syna i córkę .ukończyli studia pracują naukowo. Były czasy komuny i stanu wojennego. Było czasami bardzo ciężko..iwiele znam takich rodzin. Więc czym ta Pani się chwali, że podlizuje się kurskiemu, to jest takie niskie.
Makary
rok temu
Pani Danusia to dla mnie bardzo sympatyczną osobą.Skąd tą nienawiść wielu osób.Dlaczego jak nienawiść opozycyjna,to nienawiść do ludzi.Pani Danusia jest po lepszej stronie.Jakby było inaczej to bym zdechł teraz z głodu,bo przyznali mi świadczenie pielęgnacyjne.Mama mi już odeszła 9 miesięcy temu,a ja jestem chory.
Ala
rok temu
Wspaniała osoba w pracy i w życiu prywatnym.Opozycji się nie podoba bo nie należy do tęczowych przygłupów.Zajmijcie się swoim życiem i dajcie żyć normalnym uczciwym ludziom.Pani Danusiu powodzenia.
Zbych
rok temu
Jak to można z butami w czyjeś życie wejść jesteście bagnem.
Irka
rok temu
Zapomniała wspomnieć że był żonaty jak się poznali??!!!
Ave Maria
rok temu
Synowie to się pewnie wstydzą takiej matki
Jurgen
rok temu
A wałkują od 2czy 3tygodni,że nieobecna w Wiadomościach,jak wróciła po chorobie,to teraz pierdy o małżeństwie,aby klikalnosc była i to jest żenada
sanderus
rok temu
...chcice miała to wyszła za mąż by legalnie chcieć
M.T
rok temu
Szkoda tego słuchać. Sprawy rodzinne zostawia się w domu, chyba że jest coś nie tak? A może? Coś tu jest nie tak i Holecka się tłumaczy. Przykre.
WERONIKA
rok temu
Ciekawe jak bedzie cwierkac jak korytowych Narod oderwie od koryta a znienawidzona sprzedajna klamczucha do konca zycia bedzie jak te dziennikarzyny ze stanu wojennego. Tamci byli zmuszeni a ona sie sprzedala dobrowolnie i to jest kosmiczna roznica kary jaka powinna ja spotkac
bombardier
rok temu
To już nie macie o kim pisać ?????
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić