Demolka na stacji paliw. Wszystko latało w powietrzu

109

27-latek - jak relacjonują policjanci - dla zabawy zniszczył wyposażenie stacji paliw w Gubinie (woj. lubuskie). Wartość strat oszacowano na przeszło 4 tysiące złotych! Za tę demolkę mężczyźnie grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Demolka na stacji paliw. Wszystko latało w powietrzu
27-latek wylewający paliwo na drogę (policja.pl)

Do demolki na stacji paliw w Gubinie doszło 10 marca w godzinach nocnych. Przerażeni pracownicy zaalarmowali policję.

27-latek na stacji paliw oddawał mocz na wycieraczkę, a także nie reagując na upomnienia pracowników stacji, zniszczył zamrażarkę do kostek lodu. Następnie po wyjściu z budynku podszedł do dystrybutora i zaczął rozlewać paliwo po podjeździe, jednakże dzięki szybkiej reakcji pracowników urządzenie zostało zablokowane - czytamy na stronie internetowej policja.pl.

To nie ostudziło zapędów mężczyzny. Nieco później zaczął rzucać pistoletami do tankowania gazu LPG, a po wszystkim próbował uciekać.

Nie zdołał się jednak zbytnio oddalić, gdyż został zatrzymany przez wezwanych na interwencję policjantów prewencji - donoszą mundurowi.

Gubin. Pójdzie do więzienia za demolkę na stacji?

Mężczyzna zdradził policjantom, że zniszczeń na stacji dokonał... dla zabawy! Będący pod wpływem alkoholu 27-latek był agresywny i nie reagował na polecenia mundurowych. Ponadto w czasie interwencji znieważył policjantów, groził im pozbawieniem życia, a także naruszył ich nietykalność cielesną.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Wartość poniesionych przez właściciela strat to ponad 4 tysiące złotych. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności - zaznaczają funkcjonariusze.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić