Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Donald Trump zaatakowany. Film z Agatą Dudą posłużył za oręż

143
Podziel się

Na Donalda Trumpa spadł kolejny cios. Tym razem prezydenta USA ostro skrytykował Joe Biden. Polityk ma nadzieję, że w przyszłym roku uda mu się uzyskać nominację na kandydata w wyborach z ramienia Partii Demokratycznej. Joe Biden użył do wyśmiania Donalda Trumpa m.in. szeroko komentowanego wcześniej nagrania z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i jego żony Agaty Dudy.

Donald Trump zaatakowany. Film z Agatą Dudą posłużył za oręż
(East News, AP/Associated Press)
bEUWFqpx

Donald Trump jest regularnie krytykowany przez polityków z drugiej strony barykady. Liderowi Stanów Zjednoczonych zarzuca się między innymi brak wystarczającego obejścia, które pozwoliłoby mu godnie reprezentować swój kraj na arenie międzynarodowej. Joe Biden wykorzystał atak Trumpa na premiera Kanady Justina Trudeau za rzekome podśmiewanie się w kuluarach szczytu NATO z prezydenta USA. Główny lokator Białego Domu nazwał Kanadyjczyka dwulicowym. Niektórzy komentatorzy porównali zachowanie Trumpa do obrażonego małego chłopca.

Joe Biden nie szczędzi ostrych słów obecnemu liderowi Stanów Zjednoczonych. Na swoim oficjalnym Twitterze opublikował materiał wideo, prezentujący działania Donalda Trumpa w negatywnym świetle. To zbiór fragmentów różnych filmików, przedstawiających zagraniczne "kompromitacje" prezydenta.

Zobacz także: Zobacz też: Szczere wyznanie Trumpa. "To najbardziej nieprzyjemna rzecz, jaką robię"
bEUWFqpz

Biden wykorzystał między innymi materiał z Agatą Dudą. Chodzi o nagranie wykonane podczas pamiętnej wizyty Donalda Trumpa w Polsce w lipcu 2017 roku. Kiedy Donald Trump chciał podać pierwszej damie dłoń, ta minęła go i przywitała się z Melanią Trump.

Filmik z Agatą Dudą "ignorującą" Trumpa szybko stał się hitem internetu. Pojawiły się głosy, że pierwsza dama chciała zamanifestować swój brak akceptacji dla poczynań amerykańskiego prezydenta.

bEUWFqpF

Sprostowaniem sytuacji zajął się osobiście Andrzej Duda. Okazało się, że fragment został wyrwany z kontekstu – Donald Trump po prostu pomylił kolejność, w jakiej powinien przywitać się z parą prezydencką. Po tym, jak Agata Duda uścisnęła dłoń Melanii Trump, odwróciła się do jej męża i z uśmiechem podała mu rękę.

Kim jest Joe Biden? To były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych i jeden z najbardziej wpływowych polityków Partii Demokratycznej. Nie wiadomo, czy Joe Biden widział pełne nagranie z wizyty w Polsce. Biorąc pod uwagę, w jakim kontekście przedstawił wybrany fragment, prawdopodobnie chodziło mu o wymierzenie ostrza krytyki w Donalda Trumpa, który pomylił kolejność powitania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEUWFqqa
KOMENTARZE
(143)
Jak Damy i wi...
2 lata temu
To taka dama jak sołtysowa Szydłowa do pięt nie dorastają Pani Jolancie Kwaśniewskiej
sdfsaf
2 lata temu
1 dama marionetki haha
taka prawda
2 lata temu
W stanach podobnie jak w Polsce żydo-łopozycja dwoi się i troi żeby uwalić Trampa.
bEUWFqqb
Donek
2 lata temu
Najlepsze jak Ryży Fryc udaje ,że strzela w plecy prezydenta D.Trumpa
Hohek
2 lata temu
Teraz są nowe zdj3cia na twitterze jak król europy trzyma D. Trumpa pod pistoletem za plecami u donka na profilu
wap
2 lata temu
trump,to smieszny ty smieszny bo twoja zona chodzi bez zebow
Wesoły Romek
2 lata temu
Smieję się od lipca 2017 i nie mogę przestać !!! Co robić? A teraz jeszcze pewien rudy gość na twitterze takie śmieszne zdjęcie wstawił....hihihihahah....no nie mogę....popuściłem....
Na od tj
2 lata temu
Trampek ogarnij się, bo cię kim zje.
wertyk
2 lata temu
Po prostu Agata Duda nie wiedziała jak się zachować. Nie znała kanonów jakie panują w dyplomacji, że w pierwszej kolejności zawsze wita się z głową państwa. Nie znała hierarchii. To nie była niedzielna towarzyska herbatka tylko oficjalne dyplomatyczne spotkanie.
wertyk
2 lata temu
Po prostu Agata Duda nie wiedziała jak się zachować. Nie znała kanonów jakie panują w dyplomacji, że w pierwszej kolejności zawsze wita się z głową państwa. Nie znała hierarchii. To nie była niedzielna towarzyska herbatka tylko oficjalne dyplomatyczne spotkanie.
Local hero
2 lata temu
A Joe Biden to seksualny maniak I jest ok, lewacka obłuda...
facts
2 lata temu
biden to predador sexualny
Gość
2 lata temu
Na całym świecie jak widać, wykorzystuje się sceny i zdania wyrwane z kontekstu, aby komuś przywalić. U nas to nagminne. Tonący brzytwy się chwyta.
bEUWFqpT
Jonha
2 lata temu
To juz zaczyna byc bolesnie chore przesladowania prezydenta Pelosi jak sie obruszyla ze zarzucono jej nienawisc do prezydenta , Z cala pewnoscia jest bardziej wazna i nadeta od prezydenta USA Demokraci sa w USA skonczeni
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić