Dorabianie w salonie masażu. Akcja policji w Katowicach

24

Katowiccy policjanci zatrzymali 46-letniego właściciela salonu masażu. Mężczyzna był podejrzany o ułatwianie i czerpanie korzyści majątkowych z prostytucji. Zatrzymanemu grozi nawet 5 lat więzienia.

Dorabianie w salonie masażu. Akcja policji w Katowicach
Na miejscu zabezpieczono pieniądze (Policja)

Policjanci z Katowic dokonali zatrzymania mężczyzny. Był on właścicielem salonu masażu w powiecie bielskim. Oprócz standardowych masaży kobiety świadczyły też nielegalnie usługi seksualne za pieniądze. Podejrzanego zatrzymano na terenie jego domu.

Mężczyzna stworzył kobietom warunki do uprawiania prostytucji. Zamieszczał ogłoszenia o usługach erotycznych na portalach internetowych oraz wyposażał je w telefony. Policjanci ustalili, że zapewniał to co najmniej czterem pracownicom. Sam czerpał z nielegalnego procederu korzyści majątkowe. Lokal funkcjonował przez 6 lat.

Policjanci przeszukali dom zatrzymanego oraz salon masażu. Znaleźli tam i zabezpieczyli telefony komórkowe, karty SIM, komputery, tablety i pendrive’y. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono również 50 tysięcy złotych w gotówce. 46-latek usłyszał zarzuty. Właścicielowi nielegalnego przybytku grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności. Został objęty dozorem i poręczeniem majątkowym.

Zobacz także: Nie zatrzymał się przed pasami. Tragiczny finał złamania przepisów
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić