Aniela Siwek| 

Dziecko urodziło się z głową pełną włosów. Matka zdradza nieznany fakt

25

Maja przyszła na świat z wyjątkowo gęstymi i ciemnymi włosami. Jej mama 21-letnia Aleksandra Jechorek zdradziła, że wyjątkową fryzurę widać było już na badaniach USG robionych w 34 tygodniu ciąży.

Dziecko urodziło się z głową pełną włosów. Matka zdradza nieznany fakt
(Facebook)

Maja przyszła na świat 9 czerwca 2019 roku w szpitalu uniwersyteckim Coombe Women & Infants w Dublinie w Irlandii. Jej rodzicami są Lee Bond i pochodząca z Polski Aleksandra Jechorek. 

Dziewczynka urodziła się z wyjątkową jak na noworodka fryzurą. Jej włosy były gęste, długie i bardzo ciemne. Jak zdradza pani Aleksandra, wszystko było widoczne już na badaniach po 30 tygodniu ciąży.

 Dowiedzieliśmy się, że spodziewamy się dziewczynki na poprzednim badaniu, więc po 34 tygodniu byliśmy podekscytowani, widząc, jak bardzo urosła. Kiedy położna odwróciła ekran, szczerze mówiąc, nie mogłam uwierzyć jej oczom. Na skanie było małe maleństwo z gęstymi włosami. Po prostu pomyślałam:„ Nie ma mowy, to niemożliwe ” – zdradza w rozmowie z Daily Star. 
Zobacz także: Zrobiła z dziećmi doświadczenie. Wideo hitem sieci

Po porodzie wszyscy byli w szoku. Lekarze i pielęgniarki powiedzieli, że jeszcze nigdy nie widzieli noworodka z tak dużą ilością włosów, które w dodatku są kruczoczarne.

Maja ma rok, a jej włosy rosną w bardzo szybki tempie. Można z nich robić już kucyka i warkocze. Matka dziewczynki nie zamierza ścinać tych wyjątkowych włosów i pozwoli, aby rosły, dopóki jej córka sama nie zechce ich ściąć.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić