Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
ESO
|

Ekshibicjonista dręczy mieszkańców Skórzewa. Kobiety są przerażone

210
Podziel się:

Przy lasku w Skórzewie w Poznaniu grasuje mężczyzna, który obnaża się przed kobietami. Jedna z mieszkanek okolicy ostrzega pozostałych i zamierza o sprawie powiadomić policję.

Ekshibicjonista dręczy mieszkańców Skórzewa. Kobiety są przerażone
Okolice Galerii Mallwowa w Poznaniu. (Google Maps)

O sprawie informuje portal epoznan.pl. Jedna z mieszkanek Poznania już kilka razy natknęła się na mężczyznę, który eksponuje swoje ciało przy lasku w Skórzewie - w okolicach Galerii Mallwowa.

Mężczyzna pojawia się prawie codziennie przy lasku w Skórzewie - w okolicach Galerii Mallwowa. Obnaża się przed kobietami, aż strach tamtędy przechodzić, a to nieuniknione, bo jest tam przystanek - informuje zaniepokojona kobieta redakcję portalu.

Zdaniem poznanianki ekshibicjonista ma ok. 50-55 lat i zazwyczaj ma na sobie czerwoną kurtkę. Kobieta i jej córka już wiele razy spotkały go w tym miejscu. Mieszkanka planuje sprawę zgłosić na policję, gdyż "nigdy nie wiadomo, jak ten człowiek może się zachować" - dodaje.

Policjanci przypominają, że jeżeli natkniemy się na ekshibicjonistę należy zapamiętać jak najwięcej szczegółów i zgłosić sprawę służbom porządkowym.

Pamiętajmy, że ważny jest każdy szczegół. Dzięki opisowi sylwetki, czy ubrania policjanci łatwiej mogą dotrzeć do sprawcy takiego wykroczenia. Co ważne musimy mieć oficjalne zgłoszenie od osoby, która takim zachowaniem czuje się poszkodowana - tłumaczy Marta Mróz z poznańskiej policji, cyt. przez epoznan.pl.

Osoba, która dopuszcza się nieobyczajnego wybryku podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo karze grzywny nawet do 1500 złotych.

Zobacz także: Polska proponuje sankcje wobec Białorusi
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(210)
Jeżeli to eks...
8 miesięcy temu
Czerwona kurtka żeby rzucać się w oczy, on chce żeby patrzyły jak trzepie... i to mu wystarcza, jak go nie zauważy to zwróci na siebie uwagę, zaszeleści w krzakach.
oglądaczka
8 miesięcy temu
I tak ciekawsze niż telewizja publiczna.
Eeeee tam !
8 miesięcy temu
POpatrzą se i tyle ….
EX-mąż
8 miesięcy temu
No to teraz sie tam kobitki bedą "przechadzać"niby przypdkiem,i jeden szczegół na pewno zapamiętaja i dokładnie opiszą funkcjonariuszom
Łowca
8 miesięcy temu
a może by tak na lasso ich wyłapywać
SPOKO,
8 miesięcy temu
przecież wszyscy wiedzą co to za typ. CzłonekLGBT
Jak
8 miesięcy temu
do trawy nie sięga i nie wyjada to zostawić w spokoju
instrukcja P/...
8 miesięcy temu
w przypadku napotkania bezwzględnie należy zmierzyć fi wacka oraz jego długość. Wymiar poniżej 10 cm nie będzie rozpatrywany jako znikoma szkodliwość
Rtgg
8 miesięcy temu
Fd
kolo
8 miesięcy temu
Ale mi afera. Dokładnie wiadomo kto to jest. Na cmentarzu junikowskim wcześniej grasował. Raz mu dałem w pysk bo jeszcze nie wiedziałem że on chory. Zaswiną go i na leczenie zniknie a potem od nowa.
Poz
8 miesięcy temu
Kolejny ksiądz na występach!
Parówkowym
8 miesięcy temu
obciągaczom Władza Ludowa mówi stanowcze - nie !
ZnawFca
8 miesięcy temu
na 100% był to znany meteorolog ! z przodu opad ! z tyłu wielkie wiatry !
I to i owo
8 miesięcy temu
i tu i tam a czego się boisz, no powiedz sam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić