Ekwador. Znaleziono trzy zmasakrowane ciała. Ofiary przeczuwały najgorsze

155

W Ekwadorze zakończono poszukiwania trzech młodych kobiet, które zaginęły na początku kwietnia. Rybacy przez odkryli płytki grób, w którym leżały trzy zmasakrowane ciała z licznymi śladami tortur. Tuż przed zaginięciem ofiary przeczuwały, że "coś się wydarzy".

Ekwador. Znaleziono trzy zmasakrowane ciała. Ofiary przeczuwały najgorsze
Przyjaciółki zostały brutalnei zamordowane. (Pixabay, Twitter)

Ciała znaleziono 7 kwietnia u brzegu rzeki Esmeraldas w pobliżu Quininde w Ekwadorze. 21-letnia Yuliana Macias, 22-letnia Nayeli Tapia oraz 19-letnia Denisse Reyny zaginęły 4 kwietnia, niedługo po tym, jak wspólnie wybrały się na plażę.

Tragiczna śmierć przyjaciółek

Kiedy trzy przyjaciółki nie wróciły na noc do domu ich bliscy zgłosili zaginięcie. Wkrótce rozpoczęto intensywne poszukiwania, które dodatkowo nagłośniono w mediach. 7 kwietnia na policję zgłosili się rybacy, którzy natknęli się na płytki grób.

Kobiety były młode, miały na sobie stroje plażowe oraz szorty - powiedział Diego Velasteguia z policji w Quininde cytowany przez Daily Mail. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zamach stanu w Sudanie. Moment ataku z myśliwca

Według wstępnych ustaleń kobiety przed śmiercią został ciężko pobite i poddane wielu torturom. Wszystkie były związane i miały poderżnięte gardła. Najprawdopodobniej zginęły 5 kwietnia.

Na kilka godzin przed zaginięciem, dwie kobiety wysłały wiadomości sugerujące, że są w niebezpieczeństwie. Jeden ze sms-ów został przetłumaczony jako "czuję, że coś się wydarzy". W innym podano dane lokalizacyjne "na wszelki wypadek". Okazało się, że miejsce podane w wiadomości znajdowało się stosunkowo blisko znalezienia zwłok.

Trwa śledztwo. Służby proszą, aby nie wiązać śmierci kobiet z handlem narkotykami. W grobie wraz ze zwłokami leżał telefon komórkowy, który może pomóc w ustaleniu szczegółów sprawy.

Chcemy tylko sprawiedliwości, jeśli ktoś wie, kto jest odpowiedzialny za to okropne morderstwo, powinien zgłosić się na policję, ponieważ to trzy morderstwa jednego dnia - mówiła ciotka Yuliany, Paulina Rueda.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić