aktualizacja 

Gdańsk. Zaginęła ciężarna matka z dwuletnią córką

12

Policja z Gdańska przez kilka godzin prowadziła poszukiwania 34-letniej kobiety i jej córki. Te przez kilka godzin nie kontaktowały się ze swoją rodziną.

Gdańsk. Zaginęła ciężarna matka z dwuletnią córką
Zdjęcie poglądowe (Policja)

O sprawie poinformował portal Fakt. 7 stycznia w Gdańsku doszło do zaginięcia. 34-letnia kobieta wyszła ze swoją dwuletnią córką Kornelią około godziny 12:00. Dziecko znajdowało się w wózku. Od tego czasu jakikolwiek kontakt z matką od strony rodziny i przyjaciół się urwał.

34-latka przez kilka godzin pozostawała nieuchwytna. Jeden z portali na Facebooku informował, że kobieta jest najprawdopodobniej w piątym miesiącu ciąży i przyjmuje leki. Dodano również, że jej życiu mogło zagrażać niebezpieczeństwo. Policja wszczęła alarm dla funkcjonariuszy, którzy brali udział w poszukiwaniach. Ci sprawdzali zapisy z kamer monitoringu oraz analizowali zdobyte informacje.

Na szczęście poszukiwania zakończyły się sukcesem. Kobietę wraz z jej córką udało się odnaleźć dopiero na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Odnalezionym nic nie dolegało. Nie wiadomo, dlaczego 34-latka opuściła swoje miejsce pobytu. Policja będzie starała się to wyjaśnić.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić