Gigantyczny noworodek w UK. Nazywają go "małym hipopotamem"

39

31-letnia kobieta urodziła dziecko, które ważyło ok. 6,8 kg. Alph jest uznawany za trzeciego największego noworodka w Wielkiej Brytanii.

Gigantyczny noworodek w UK. Nazywają go "małym hipopotamem"
Gigantyczny noworodek (Newspix, SWNS)

31-letnia Cherral Mitchell w 38. tygodniu ciąży urodziła synka. Zarówno rodzice, jak i lekarze byli zszokowani wagą noworodka.

Alph w dniu narodzin ważył 14 funtów 15 uncji, czyli ok. 6,8 kg. Chłopiec jest uznawany za trzeciego największego noworodka w Wielkiej Brytanii.

Nie sądziliśmy, że będzie tak duży. Wszyscy się śmiali, kiedy wyszła jego główka. Mój mąż Tyson powiedział: "O mój Boże, jaki on jest masywny". Pielęgniarki mówiły, że to musi być największe dziecko i sprawdzały to w Google - powiedziała "The Independent" Cherral Mitchell.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Urodziła gigantycznego noworodka. "Moje pozostałe dzieci były normalne"

Kobieta ma także troje innych dzieci. Twierdzi, że 3-letni Lyon, 4-letnia Rogue-Angel i 10-miesięczna Twyla Bay ważyły ​​znacznie mniej niż Alph. "Moje pozostałe dzieci były normalne" - powiedziała.

31-latka przekazała, że zdaniem lekarzy waga jej syna ma związek z tym, że dosyć późno zdiagnozowano u niej cukrzycę ciążową.

Mój brzuch był duży, ale nie aż tak masywny, więc nie wiem, gdzie się ukrywał. Mój wujek Jason nazywa go małym hipopotamem - powiedziała Cherral Mitchell.

Największym noworodkiem w Wielkiej Brytanii jest Guy Carr, który urodził się w 1992 r. z wagą 15 funtów i 8 uncji (ok. 7 kg). Za nim uplasował się George King, który urodził się w Gloucester w 2013 r. z wagą 15 funtów 7 uncji.

Zobacz także: Znany tanatopraktyk zdradza kulisy swojej pracy. "Najtrudniejsze było pierwsze zamówienie"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić