Gwałt na wrocławskich Krzykach. Widziałeś tego mężczyznę?

42

Policjanci z Wrocławia próbują ustalić tożsamość mężczyzny mogącego mieć związek z okropnym czynem, do jakiego doszło we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Chodzi o przestępstwo na tle seksualnym. Funkcjonariusze opublikowali w sieci wizerunek poszukiwanego, zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Gwałt na wrocławskich Krzykach. Widziałeś tego mężczyznę?
Widziałeś tego mężczyznę? (Policja)

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce pod koniec maja bieżącego roku na terenie wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Na komisariat policji zgłosiła się osoba twierdząca, że została zgwałcona przez nieznanego sprawcę.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyk wszczęli dochodzenie w sprawie przestępstwa na tle seksualnym. Niestety, mimo szeregu podjętych przez mundurowych czynności i ustaleń operacyjnych, sprawcy czynu nadal nie zatrzymano. Nie ustalono także jego tożsamości.

Gwałt na wrocławskich Krzykach. Policja publikuje wizerunek mężczyzny

Wrocławskim policjantom udało się za to wskazać osobę, która może posiadać istotne informacje na temat wspomnianego zdarzenia. Wizerunek tegoż mężczyzny został zarejestrowany przez kamery monitoringu, zainstalowane na jednym z osiedli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Alkoholowy problem Polaków. "Pijemy tyle samo wódki co w roku 1993"

W środę 31 maja policjanci opublikowali zdjęcie mężczyzny w sieci z nadzieją, że na komisariat zgłosi się ktoś, kto pomoże go zlokalizować. Nie ujawniono, czy widoczny na ujęciach z monitoringu mężczyzna poszukiwany jest w charakterze świadka, czy podejrzanego.

W przypadku rozpoznania osoby na zdjęciu, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Wrocław-Krzyki pod numerem tel. 47 871 14 55 lub z dyżurnym tej jednostki 47 871 16 00 do 03. Gwarantujemy anonimowość - zaapelował podkom. Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić