Jakub Artych
Jakub Artych| 
aktualizacja 

Horror 14-latki z Poznania. Rówieśnicy zgotowali jej piekło

478

W mediach społecznościowych pojawił się bulwersujący film, na którym 14-letnia dziewczyna jest bita i poniżana przez innych nastolatków. Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji mówi, że policjanci zareagowali natychmiast, gdy tylko zobaczyli film w internecie.

Horror 14-latki z Poznania. Rówieśnicy zgotowali jej piekło
Dramat 14-latki z Poznania. Pobito ją i nagrano (X)

Do dramatycznych scen doszło w Poznaniu. Na filmiku, który trafił do sieci, widzimy klęczącą dziewczynę w czerwonej bluzie. Obok niej znajduje się kilka nastolatek, które kopią ją i wyzywają.

Dziewczyna była bita, zarówno z pięści jak z kolana. Ofiara pobicia podobno miała obrazić chłopaka jednej z brutalnych nastolatek. Przeprosiny na nic jednak się nie zdały i ciągle dochodziło do aktów agresji. Cały film jest bardzo bulwersujący i przerażający.

Jak podaje dziennik "Fakt", całą sprawą zainteresowała się już poznańska policja. Mundurowi ustalili pokrzywdzoną nastolatkę, zidentyfikowali również sprawczynie napaści. To nieletnie w wieku 16 i 15 lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 22-latek z ciężarówki przesadził. Wyjechał wprost pod osobówkę
16-latka przed chwilą została zatrzymana przez policjantów. Zatrzymanie drugiej dziewczyny jest kwestią czasu - poinformowała Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji.

Liszczyńska dodaje, że policjanci poinformowali o zdarzeniu sąd rodzinny, który w najbliższym czasie zdecyduje o dalszych czynnościach w sprawie.

Mama pokrzywdzonej dziewczynki jest już z nią w komisariacie, aby złożyć oficjalne zawiadomienie - dodaje policjantka.

Film trafił do sieci. Internauci są w szoku

Film, który pojawił się na platformie X (dawniej Twitter), skomentowało blisko 400 osób. Wszyscy są zgodni. Nastolatki za brutalne pobicie powinny zostać surowo ukarane.

Brak słów. Poniżanie, zmuszanie do klęczenia i przeprosin. Wszystko jeszcze musi być nagrane żeby potem sobie oglądać. I nieważne co ta klęcząca zrobiła nic ich nie usprawiedliwia. Szkoda, że nikt z przechodniów nie zareagował - podkreśla internauta Bartosz.
A co do tych dziewczyn, które się w ten wulgarnie obrzydliwi i egoistyczny sposób zachowały: pamiętajcie o jednym i miejcie tego świadomość "karma wraca" Oby tamte dziewczyny które wykonały bestialski atak dopadła odpowiednia dawka sprawiedliwości - dodaje kolejna osoba.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić