aktualizacja 

Horror na wakacjach. W swoim pokoju znaleźli zwłoki

17

Rodzina z Wielkiej Brytanii udała się na wypoczynek do parku wakacyjnego Center Parcs w Bedfordshire. W wynajętym domku dokonali makabrycznego odkrycia. W środku znajdowały się ludzkie zwłoki.

Horror na wakacjach. W swoim pokoju znaleźli zwłoki
Rodzina znalazła zwłoki w swoim domku wypoczynkowym. (Getty Images)

Do makabrycznego odkrycia doszło w ośrodku wypoczynkowym w Bedfordshire. Brytyjska rodzina z dziećmi weszła do wynajętego przez siebie domku i natknęła się tam na ludzkie zwłoki.

Ciało w domku wypoczynkowym

Szybko okazało się, że zwłoki należą do sprzątaczki, która miała zająć się domkiem przed przyjazdem gości. Jak przekazuje The Sun, śmierć kobiety nie jest traktowana jako podejrzane zdarzenie.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Ratownicy medyczni próbowali reanimować kobietę, ale nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprzątaczka leżała w pokoju od około godziny.

To był najgorszy możliwy początek wakacji. Byli rodziną z dziećmi. Weszli do pokoju i ta biedna kobieta leżała tam martwa. Jej rodzina jest całkowicie zdruzgotana - przekazuje informator The Sun.

Przedstawiciele Center Parcs przeprosili gości. W oświadczeniu dla mediów złożyli kondolencje rodzinie zmarłej kobiety. Center Parcs to sześć wiosek wakacyjnych w Wielkiej Brytanii i Irlandii, z których każda zajmuje przeszło 160 ha. Są wyposażone w baseny, spa, restauracje i atrakcje dla najmłodszych.

Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić