Horror w samolocie. Pasażer nagle zaczął dusić stewardessę

10

Dantejskie sceny rozegrały się na pokładzie samolotu linii Air Canada. Jeden z pasażerów dopuszczał się napastowania kobiet. Personel pokładowy nie zamierzał przymykać oczu na tak rażące łamanie prawa. Agresor w odwecie próbował udusić stewardessę.

Horror w samolocie. Pasażer nagle zaczął dusić stewardessę
Dantejskie sceny na pokładzie samolotu. Pasażer dusił stewardessę (Twitter)

Jak informuje "The Sun", samolot, w którym doszło do zdarzenia, wyleciał z Vancouver w zachodniej Kanadzie. Planowo miał wylądować w Brisbane w północno-wschodniej Australii, jednak ostatecznie pilot był zmuszony awaryjnie wylądować w Honolulu na Hawajach.

Pasażer zaatakował stewardessę na pokładzie samolotu

Pasażer biegał po samolocie i molestował obecne w maszynie kobiety. Według ustaleń "New York Post", podnosił ich spódnice do góry, a także dotykał w niedopuszczalny sposób. Zaatakował również stewardessę, chwytając za szyję i dusząc.

Jednym ze świadków zdarzenia był Jacqui Beadle. Jak relacjonował mediom poruszony pasażer, personelowi ostatecznie udało się spacyfikować agresora. Kilku mężczyzn przytrzymało napastnika na podłodze, a stewardessy założyły mu kajdanki. Na wszelki wypadek dodatkowo zapięły mu na nogach specjalne opaski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Szczekał jak pies i przeklinał załogę. Nagranie z awantury w samolocie w USA
Facet biegał tam i z powrotem, obmacując kobiety i (...) zadzierając im spódnice. Kilku potężnych kolesi przyszpiliło go, a stewardesy założyły mu kajdanki i zapięły opaski wokół jego nóg – relacjonował Jacqui Beadle, cytowany przez "The Sun".

Ostatecznie agresywny pasażer został oddany w ręce hawajskich funkcjonariuszy policji. Do momentu awaryjnego lądowania i wkroczenia na pokład stróżów prawa pozostawał przykuty do jednego z foteli. Mężczyzna głośno uskarżał się na fizyczny ból.

Zostałem fizycznie skrzywdzony, ledwo czuję ręce – wykrzykiwał agresor.

Policja na razie nie ujawniła, jakie zarzuty zostaną postawione zatrzymanemu. Nie wiadomo również nic na temat stanu zaatakowanej stewardessy.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić