o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Imieniny Edyty. Najlepsze życzenia imieninowe

1
Podziel się

16 września imieniny obchodzi Edyta. Z tej okazji wszystkim Edytom składamy serdeczne życzenia imieninowe. Podpowiadamy też, jakie życzenia można złożyć na imieniny Edyty.

Imieniny Edyty. Najlepsze życzenia imieninowe
Imieniny Edyty. Złóż życzenia imieninowe (Pixabay)
bDpccyth

Imieniny Edyty. Skąd pochodzi imię Edyta?

Edyta to imię pochodzenia germańskiego. Powstało od słów: ead (dobrobyt, pomyślność) i gyth (walka). Można to tłumaczyć w ten sposób - Edyta to "walcząca o majątek". W kalendarzu imieniny Edyty wypadają dwa razy w roku - 9 sierpnia i 16 września.

Imieniny Edyty. Jaka jest solenizantka?

Edyta podobno jest bardzo uczuciowa i towarzyska, nie odmawia pomocy, a jeśli w coś się angażuje, to całym sercem. Jednak jest też pamiętliwa i rzadko zapomina urazy.

bDpccytj

Życzenia imieninowe. Imieniny Edyty

Jakie życzenia imieninowe złożyć Edycie? Podpowiadamy. Wybraliśmy kilka propozycji na imieniny Edyty.

Twoje imię w kalendarzu to jest Twój szczęśliwy dzień. Poczta kwiatów w korytarzu już za chwilę spotka Cię! Życzeń pęki weź do serca i uśmiechaj często się... Smutków niech Ci nikt nie wkręca, dziś są imieniny Twe!
bDpccytp
W dniu Twych imienin, w dniu Twego święta serce mi bije, serce pamięta, niech więc życzenia lecą listownie, bo nie mam szansy przekazać słownie, niech lecą prędko do swego celu, niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.
100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli, przyjaźni wielkiej, radości wszelkiej - Życzę Ci dzisiaj 100 razy!
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki.
bDpccytK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Edyta
3 miesiące temu
Dziękuję😍
Najnowsze komentarze (1)
Edyta
3 miesiące temu
Dziękuję😍
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić