o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Interwencja w mieszkaniu z tęczową flagą. Policja się tłumaczy

427
Podziel się

Rzecznik Komendy Głównej Policji wytłumaczył, dlaczego zainterweniowano w mieszkaniu, na którego balkonie powieszono tęczową flagę. Do zdarzenia doszło podczas obchodów w okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Interwencja w mieszkaniu z tęczową flagą. Policja się tłumaczy
Policja interweniowała w mieszkaniu z tęczową flagą. (Agencja Gazeta)
bDoOpZvp

Policja interweniowała w sobotę w jednym z mieszkań znajdujących się na Nowym Świecie w Warszawie. Na balkonie wywieszono tęczową flagę, będącą symbolem mniejszości LGBT. Aktywiści rozpowszechnili informacje, że mundurowi nakazali zdjąć flagę.

Wywieszono tęczową flagę. Interweniowała policja

Do zdarzenia doszło podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Podczas przemarszu spłonęła jedna taka flaga, a tuż przed wybiciem "godziny W" wykrzykiwano hasła o "zarazie, która odejdzie".

Na Twitterze pojawiło się wiele komentarzy. Sprawę poruszył m.in. Radosław Sikorski , będący europosłem Koalicji Obywatelskiej. Polityk uznał tę akcję za skandal.

bDoOpZvr
Zobacz także: Spełniamy marzenie Powstańca. Odczytaliśmy wasze wpisy

Sprawę zdecydowała się skomentować policja. Rzecznik Komendy Głównej, Mariusz Ciarka, powiedział, że interwencja nie dotyczyła "dekoracji na balkonie". Przyczyną miało być zachowanie lokatora, które stanowiło zagrożenie.

Jeżeli chodzi o policjantów to żadne dekoracje na balkonie nam nie przeszkadzały, ale musieliśmy na tym konkretnym balkonie szybko tego Pana ratować - napisał na Twitetrze rzecznik KGP.
bDoOpZvx

Czytaj także:

bDoOpZvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(427)
gasas
4 miesiące temu
Proponuje poszukać zdjęć co ten Pan na tym Balkonie wyprawiał , a nie wrzuciliście akurat to zdjecie które sie dało wrzucić , sami jestescie hipokrytami , Mam gdzies teczową flage ale klepanie sie po jajach z balkonu i pokazywania faka juz nie .
Nick
4 miesiące temu
Koleś łapał się za krocze i wykrzykiwał jakieś wulgaryzmy walczmy z przejawami agresji wszędzie przecież w tym pochodzie szły dzieci całe rodziny
yio'9i]\i0=
4 miesiące temu
A z czegóż to niby Policja miałaby się tłumaczyć? Tytuł artykułu sugeruje że Policja zrobiła coś złego - ohydna manipulacja
bDoOpZvT
wiwat
4 miesiące temu
Czy w TVN pokazywali całe zajście ? Wątpię, przecież to niezależna telewizja...
Olo
4 miesiące temu
Na to idą pieniądze z warszawskiego ratusza?
Najnowsze komentarze (427)
irek
4 miesiące temu
Policja i ratowanie kogoś. Dobry żart.
taaaa
4 miesiące temu
Ratować przed kim?
Ja2
4 miesiące temu
A jak TVP się dowiedziało ,który balkon filmować i kiedy
olioli
4 miesiące temu
Pokazywanie faka jest nieprzyzwoite???? przecież to już jest gest parlamentarny
praca
4 miesiące temu
Działacze, aktywiści PANICZNIE BOJA się PRACY! Żyją z grantów unijnych, a granty opłacamy my ze składek do budżetu Unii. Rozkraczony z balkonu pracą się w życiu nie skalał. Powinien przepracować społecznie kilkaset godzin! Może sprzątać rowy, czyścić chodniki, sadzić drzewa.
Adam
4 miesiące temu
Zabawne, że był to pracownik TVP. Fajne prowo, jak za komuny...
Gosc
4 miesiące temu
Policja ma sie tłumaczyć z czego,a Pan Panie Sikorski taki mądry? Zapraszamy do policji polskiej, zobaczymy jaki z Pana "prawdziwy mężczyzna"... I z góry życzymy szczęścia Panie Madrusiu.
vb-db
4 miesiące temu
co do kolorów, od lat dwudziestych flaga ruchu spółdzielczego jest tęczowa, obecnie na białym tle nie ma fioletowego(ktoś napisał o Społem). W tej fladze jest błąd, nad czerwonym fioletowy.
bDoOpZvL
niemoże
4 miesiące temu
no skandalem, bo go nie strącili. To jest tak jak posłanka kradnie i się pyta jak można posła. Zachowanie nieobyczajne i psychiczne, znieważenie wszystkiego w zamiarze i częściowo tak JEST, a policja w Warszawie i Wrocławiu
rrr
4 miesiące temu
O2 się tłumaczy z manipulacji...
jacek
4 miesiące temu
Jak ten " pan " mieszka pod tym adresem to może niedługo spodzewać się odwiedzin osób mu podobnych ale w drugą stronę i oni sklepią mu te jajca na jajecznicę.
Nigdy
4 miesiące temu
więcej takich widoków. Obrzydliwe, obsceniczne. Co on chciał zamanifestować na balkonie z ta kolorowa ozdoba. Tego dnia było dla Polaków ważne swieto, byly dzieci.
Nigdy
4 miesiące temu
wstrząsające do czego zdolny jest czlowiek który promował kolorowa flagę na balkonie, robiąc jednocześnie obsceniczne gesty. Straszny, obrzydliwy widok. O co tym ludziom chodzi?
Epaclgbit
4 miesiące temu
Tak A teraz udajecie kozła ofiarnego
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić