Krzysztof Jackowski pierwszy raz wspomniał o swoim synu. Gdzie jest? Zdradził tajemnicę

112

Krzysztof Jackowski w swojej ostatniej audycji na YouTube zabrał głos na temat istnienia. Wypowiedzi i wiedza jasnowidza spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Krzysztof Jackowski pierwszy raz wspomniał o swoim synu. Gdzie jest? Zdradził tajemnicę
Krzysztof Jackowski zabrał głos (YouTube)

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej audycji zabrał głos na temat istnienia. Jasnowidz poruszył wiele istotnych kwestii dotyczących tego zagadnienia. Przyznał, że wiele osób zauważa, że z roku na rok szybciej leci czas. Zjawisko to było znane również jemu. Wspomniał dni w czasach szkolnych, kiedy doba bardzo mu się dłużyła, co nie zdarzyło mu się już nigdy w dorosłym życiu.

Jasnowidz z Człuchowa podczas audycji dał popis swojej umiejętności. Z precyzją i rozwagą wypowiadał każde słowo i pokazywał, jak bardzo świadomy jest tego, o czym mówi. Jego kluczowym założeniem, które chciał przekazać innym, była potrzeba, aby każdy z nas zrozumiał, że życie na Ziemi jest dla naszego istnienia tylko przystankiem.

Krzysztof Jackowski wspomniał również o swoim synu. Okazuje się, że jego potomek od ponad 10 lat nie mieszka w Polsce. Swoje życie ułożył sobie w holenderskim mieście Haga. Jasnowidz podkreślił, że ten jest tam szczęśliwy.

Internauci doceniają Jackowskiego

Rozważania i wiedza Krzysztofa Jackowskiego zrobiły wielkie wrażenie na oglądających go widzach. Internauci docenili to, co zaprezentował im jasnowidz na tak skomplikowane tematy. Wśród komentarzy pod wideo ciężko doszukać się chociaż jednej negatywnej opinii na temat wystąpienia. Wielu zauważyło, że Jackowski z odcinka na odcinek jest coraz lepszy w swoim fachu.

Pan Krzysztof jak wino im starsze, tym lepsze, pozdrawiam serdecznie - Marek - napisał internauta.
Piękny wykład Panie Krzysztofie, daje Pan dużo do myślenia, a jednocześnie sprawia wrażenie jakby siedział w mojej głowie i doskonale mnie znał - pochwalił jasnowidza komentujący.
Bardzo lubię te tematy i jakże ważne jest wiedzieć ze ciało nasze to tylko ubranie dla naszej duszy. Cieszę się ze Pan o tym tak pięknie opowiada - skomentowała jeden z widzów.
Zobacz także: Afera mailowa. Jan Maria Jackowski o korzystaniu ze służbowej skrzynki
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić