o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Krzysztof Jackowski pierwszy raz wspomniał o swoim synu. Gdzie jest? Zdradził tajemnicę

64
Podziel się

Krzysztof Jackowski w swojej ostatniej audycji na YouTube zabrał głos na temat istnienia. Wypowiedzi i wiedza jasnowidza spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Krzysztof Jackowski pierwszy raz wspomniał o swoim synu. Gdzie jest? Zdradził tajemnicę
Krzysztof Jackowski zabrał głos (YouTube)
bErILOQB

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej audycji zabrał głos na temat istnienia. Jasnowidz poruszył wiele istotnych kwestii dotyczących tego zagadnienia. Przyznał, że wiele osób zauważa, że z roku na rok szybciej leci czas. Zjawisko to było znane również jemu. Wspomniał dni w czasach szkolnych, kiedy doba bardzo mu się dłużyła, co nie zdarzyło mu się już nigdy w dorosłym życiu.

bErILOQD

Jasnowidz z Człuchowa podczas audycji dał popis swojej umiejętności. Z precyzją i rozwagą wypowiadał każde słowo i pokazywał, jak bardzo świadomy jest tego, o czym mówi. Jego kluczowym założeniem, które chciał przekazać innym, była potrzeba, aby każdy z nas zrozumiał, że życie na Ziemi jest dla naszego istnienia tylko przystankiem.

Krzysztof Jackowski wspomniał również o swoim synu. Okazuje się, że jego potomek od ponad 10 lat nie mieszka w Polsce. Swoje życie ułożył sobie w holenderskim mieście Haga. Jasnowidz podkreślił, że ten jest tam szczęśliwy.

Internauci doceniają Jackowskiego

Rozważania i wiedza Krzysztofa Jackowskiego zrobiły wielkie wrażenie na oglądających go widzach. Internauci docenili to, co zaprezentował im jasnowidz na tak skomplikowane tematy. Wśród komentarzy pod wideo ciężko doszukać się chociaż jednej negatywnej opinii na temat wystąpienia. Wielu zauważyło, że Jackowski z odcinka na odcinek jest coraz lepszy w swoim fachu.

bErILOQJ
Pan Krzysztof jak wino im starsze, tym lepsze, pozdrawiam serdecznie - Marek - napisał internauta.
Piękny wykład Panie Krzysztofie, daje Pan dużo do myślenia, a jednocześnie sprawia wrażenie jakby siedział w mojej głowie i doskonale mnie znał - pochwalił jasnowidza komentujący.
Bardzo lubię te tematy i jakże ważne jest wiedzieć ze ciało nasze to tylko ubranie dla naszej duszy. Cieszę się ze Pan o tym tak pięknie opowiada - skomentowała jeden z widzów.
bErILOQK
Zobacz także: Afera mailowa. Jan Maria Jackowski o korzystaniu ze służbowej skrzynki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErILORe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(64)
Zimą szykujci...
miesiąc temu
W 2004r. Pan Krzysztof stwierdził bym nie szukał przyjaciela bo manipuluje mną i bliskimi. Oczywiście przyjechałem z miasta Łodzi z fotką, ulubioną rzeczą itd. szukałem już przyjaciela 3 dni, zgłoszone zaginięcie na policji,zero rezultatów. Więc pomyślałem "jadę do Człuchowa. Wracając w nocy do domu dzwoni policja i mówi że przyjaciel wisi w szafie w jednym z Łódzkich hoteli od minimum 3 dni.
Pedro
miesiąc temu
O tym że jego syn mieszka w Holandi to mówił w kilku audycjach rok wcześniej i nie robi z tego tajemnicy.
Zbigniew
miesiąc temu
Halo i kiedy się doczekamy że zegarek na ścianie rozpocznie swoją pracę i zacznie pokazywać aktualny czas, a może już nie ma duszy 🕕🕕🕕🕕🕕ciągle 18 godz podaje.
bErILORf
Zbigniew
miesiąc temu
Na temat istnienia się wypowiada, teologię też studiował jeszcze parę wystąpień na YouTube i może spowiedzi będzie wysłuchiwać ⛔⛔⛔albo ostatniego namaszczenia się doczekamy Otwórz oczy świat jest piękny. Miłego dnia życzę.
Ludy
miesiąc temu
Lubię go bardzo. Śmieszą mnie ci co go ciągle atakują. Flustraci bardzo słabo wyksztalceni. Pozdrawiam was wszystkich i gorąco zachęcam do czytania książek. Poukłada się wam lepiej w tych waszych główkach WSZYSTKO WIEDZĄCY ŚWIATOWI LUDZIE.
Zbigniew
miesiąc temu
I ta współpraca z organami śledczymi w Polsce to kolejna zagrywka,tam są specjaliści i że się do niego zwracają o pomoc już mi kaktus rośnie,po świecie jeżdżę i jeszcze takiego przypadku nie słyszałem żeby się do jasnowidza ktoś o pomoc zwracał,oni mają lepsze sposoby wykrywania.
Zbigniew
miesiąc temu
Jackowskiemu wierzą bo on wie, że ludzie wierzą w to co wierzyć chcą i tak jest z różnymi instytucjami (tak to nazwę) nie tylko w Polsce ale na całym świecie niestety .A on ma satysfakcję jak zobaczy ile razy na YouTube jego zdaniem przepowiednie zostały wywołane i cieszy się jak dzwonek.
Krystek
miesiąc temu
jak rzuca tak te przepowiednie to niech sobie lepiej przepowiada jaki stolec będzie miał rano :) odrazu mówiłem wszystkim znajomym że Polska drużyna wyjdzie z grópy i pojedzie do domu. a ci co wierzą w brednie Jackowskiego to niech mu się dołożą tak jak Rydzykowi się dokładają bo bide klepie. Tak wogóle dziwię się jeszcze że ten bełkot na wp czy o2 wypisują
Proste?
miesiąc temu
Wszystko się mu spełnić może tak, jak tego sobie życzą jego mocodawcy? A tak naprawdę gdyby miał zdolności jasnowidzenia to dawno by wygrał w lotto, a nie cieciował w necie
Tofka
miesiąc temu
Przecież to żadna tajemnica gdzie mieszka jego syn, niejednokrotnie wspominał o tym na swoim kanale...
Znafca
miesiąc temu
Pytam po raz kolejny, gdzie te wojska niemieckie pod Wrocławiem czekam już rok i nic. Może gość się naczytal ksiazek o ll wojnie i widział wojska niemieckie. Albo ma dobrego dealera
111
miesiąc temu
P.krzysztof Jackowski to madry i dobry czlowiek..wiedze ma szeroko rozbudowana praktycznie na kazdy temat..uwielbiam wprost jego audycje sa madre i bardzo refleksyjne dajace wiele do myslenia.chcialabym miec takiego czlowieka za przyjaciela.pozdrawiam serdecznie.
...
miesiąc temu
Wiele razy w swoich transmisjach wspominal o synu.
bErILOQX
1347
miesiąc temu
NO CÓŻ KAŻDY WIDZI ŚWIAT INACZEJ
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić