Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Jest szczera do bólu. Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, co robi, by przeżyć

63

W jednym z najnowszych wywiadów Alicja Bachleda-Curuś wyjawiła, że jej życie w Stanach Zjednoczonych wcale nie jest sielanką. Aktorka jest szczera do bólu. Mówi, co musi robić, żeby przeżyć.

Jest szczera do bólu. Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, co robi, by przeżyć
Zaskakujące wyznanie Alicji Bachledy-Curuś (Getty Images)

Kariera Alicji Bachledy-Curuś nie rozwinęła się tak, jak przewidywało wiele osób. A jeszcze przed kilkoma laty była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek.

Wszystko zaczęło się od jej udziału w "Panu Tadeuszu". Później grała też m.in. w "Syzyfowych pracach" czy "Wrotach Europy".

Następnie zdecydowała się na podbój zachodnich rynków. Podczas wyruszenia na szerokie wody, poznała Colina Farrella, z którym ma synka Henryka Tadeusza.

Alicja Bachleda-Curuś mieszka w Stanach Zjednoczonych. Wielkiej kariery tam jednak nie zrobiła. Jak zauważa portal gwiazdy.wp.pl, w Polsce aktorka występuje w komercyjnych hitach, a w USA gra w niszowych arthouse'owych produkcjach.

Gram w rzeczach nieartystycznych po to, aby przeżyć. Wspomniałam o grze komputerowej, która nie jest artystycznie równoważna. Też takich projektów się podejmuję. By gdzieś zapewnić sobie ten komfort życia - powiedziała Bachleda-Curuś w rozmowie z Plejadą.

Syn na pierwszym miejscu

Wyśmienita kariera nie jest priorytetem dla Alicji Bachledy-Curuś. Najważniejsze są sprawy związane z życiem prywatnym, a przede wszystkim syn.

Bycie z Heniem i umożliwienie mu normalnego egzystowania w Stanach, szkolnego i towarzyskiego były zawsze dla mnie ważniejsze niż kariera. Kariera nie jest dla mnie istotna i w sumie nigdy nie była - zapewniła aktorka.
Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś: "Wiem, czego szukam, co doceniam u mężczyzn"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić