aktualizacja 

Kadyrowcy nagrani. Ludzie patrzą i nie mogą powstrzymać śmiechu

Bojownicy Ramzana Kadyrowa, którzy zasłynęli nie z sukcesów na polu walki, lecz z aktywnego relacjonowania swoich działań w mediach społecznościowych, udostępnili kolejne nagranie z Ukrainy. Na nim pokazowo walczą z... niewidocznymi siłami. Ludzie już ironizują, że ich nowy wróg to krzaki.

Kadyrowcy nagrani. Ludzie patrzą i nie mogą powstrzymać śmiechu
Kadyrowcy walczą z krzakami (Twitter)

Nowy filmik kadyrowcy udostępnili na Telegramie. Z opisu wynika, że rzekomo zapewniają oni "patrolowanie okolicy" w jednym z regionów Ukrainy. Autorzy nie precyzują, gdzie konkretnie wideo zostało nagrane.

Pokazowa walka z "wrogiem"

W pewnym momencie na filmiku słychać huk i zaniepokojeni kadyrowcy zaczynają strzelać do niewidocznego przeciwnika. Wszystko odbywa się bardzo pokazowo, dlatego może to być kolejna ustawka dla mediów społecznościowych.

Nikt nie podziwia jednak ich zaangażowania. Pojawiły się za to liczne kpiny. Ukraińcy ironizują, że nowym wrogiem bojowników z Czeczenii są krzaki.

Kadyrowcy znaleźli sobie właściwego przeciwnika i dzielnie z nim walczą - ironizują ukraińscy internauci.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Armia tiktokerów"

Działalność czeczeńskich pododdziałów podległych Kadyrowowi od początku wojny jest relacjonowana w rosyjskich mediach, a przede wszystkim w sieciach społecznościowych przez samych kadyrowców. Bojownicy za wszelką cenę próbują udowodnić że "skutecznie walczą w Ukrainie", ale dużo częściej zaliczają wpadki i po prostu się ośmieszają.

Kadyrowców w sieci zaczęli nazywać "armią tiktokerów", ponieważ ich działania to przeważnie ustawki skierowane do mediów społecznościowych. Bojownicy ostrzeliwali puste domy i powietrze, mówili, że "zdobyli Mariupol", nagrywając filmiki w Groznym i rozdawali ukradzione jedzenie jako "pomoc humanitarną".

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić