Kierowca tak pijany, że nie mógł dmuchnąć. Wiadomo, ile miał promili

34

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Kołobrzegu zatrzymali auto, którym podróżowały 2 osoby. Okazało się, że kierowca był pijany. Do tego stopnia, że nie potrafił dmuchnąć w alkomat. Mężczyzna został zatrzymany.

Kierowca tak pijany, że nie mógł dmuchnąć. Wiadomo, ile miał promili
Kierowca został zatrzymany. (Policja)

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Kołobrzegu. Straż graniczna patrolowała ulice miasta, kiedy ich uwagę zwrócił volkswagen polo. Wszystko wskazywało na to, że kierowca jest pijany.

Kompletnie pijany kierowca

Styl jazdy kierowcy wskazywał, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali więc volkswagena do kontroli drogowej. Autem podróżowały dwie osoby - informuje kmdr ppor. SG Andrzej Juźwiak, rzecznik MOSG Gdańsku.

Z uwagi na silną woń alkoholu i bełkotliwą mowę kierowcy, poddano go badaniu trzeźwości. Niestety obywatel Ukrainy był tak pijany, że nie był w dmuchnąć w alkomat. 38-latek został zabany na komisariat.

Ostatecznie pomiaru dokonano dopiero na urządzeniu stacjonarnym w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Mężczyzna miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grozi mu do dwóch lat więzienia.

Zobacz także: Przemyca imigrantów do Europy. Zarabia nawet 100 tysięcy dolarów rocznie
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić