Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Kolejny baner na Giewoncie. Bardzo wymowny cytat z Biblii

19
Podziel się

W czwartek rano na krzyżu na Giewoncie pojawił się kolejny baner w ostatnim czasie. Wcześniejsze dotyczyły Andrzeja Dudy czy Strajku Kobiet, najnowszy to cytat z Biblii. O co chodzi?

Kolejny baner na Giewoncie. Bardzo wymowny cytat z Biblii
Na krzyżu na Giewoncie pojawił się kolejny baner. (Facebook)
bETuMmmt

Turyści w Tatrach nie przestają zaskakiwać. Na krzyżu na Giewoncie w Tatrach ktoś zawiesił transparent z napisem: "Byłem przybyszem, a przyjęliście mnie". To cytat z Biblii z Ewangelii według św. Mateusza.

Nie wiadomo kto zawiesił baner, jednak biblijny cytat zdaniem niektórych może nawiązywać do sytuacji migrantów na granicy polsko-białoruskiej. Kilka tygodni temu na Giewoncie zawieszono plakat o tej samej treści. Transparent zdjęły wówczas służby Tatrzańskiego Parku Narodowego.

bETuMmmv

W sieci pojawiły się nagrania i zdjęcia z Giewontu, na których widać zawieszony na krzyżu baner. Autorem nagrania jest Przemysław Sobczyk, który wybrał się w czwartek rano w Tatry.

To nie pierwszy raz, gdy ktoś odważył się zawiesić baner w tym miejscu. Wcześniejsze transparenty dotyczyły m.in. Andrzeja Dudy, Strajku Kobiet, czy środowisk LGBT.

bETuMmmB
Zobacz także: Nieodpowiedzialne zachowania turystów w górach. "Zagraża to zdrowiu i życiu"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETuMmmW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
ni wuja
2 miesiące temu
@ESO I autor ilu przyjęliście ....
totalni
2 miesiące temu
Właśnie przez takich ludzi jak Tusk i jego pieski, nie było Polski na mapach świata przez 120 lat.
Marrs
2 miesiące temu
JanIIISobieski i nasi przodkowie w grobach się przewracają.
bETuMmmX
Robin
2 miesiące temu
Przyjmujcie żołnierzy Mahometa. Będzie Bizancjum bis!
Hej lewacy
2 miesiące temu
Normalny Przybysz idzie do przejścia Granicznego! A nie jak jakiś bandzior przekracza tam gdzie nie wolno? Tym bardziej z kraju gdzie nie ma żadnej wojny i wjechał tam legalne
Ojej
2 miesiące temu
Pewnie ten pajac co to powiesił domaga się skierowania chociaż kilku muzułmanów do swojego domu... Bo przecież nie ma na myśli aby zwalić to na kogoś innego
politico
2 miesiące temu
PiS kopiuje rozwiązania i strategie, które z sukcesem zostały zastosowane wcześniej w Rosji. Weźmy choćby kwestie światopoglądowe. Cała ta ofensywa wymierzona w imigrantów, a ostatnio w osoby LGBT, wcześniej została z sukcesem przeprowadzona na Wschodzie. Nawet wykonawców PiS ma podobnych. To nie tylko młodzi nacjonaliści, ale też środowiska kibicowskie. Przy okazji rząd istotnie osłabił Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a w raz z nią polski kontrwywiad, który powinien przeciwdziałać rosyjskiej ingerencji.
Pudeusz
2 miesiące temu
A ja się pytam: dlaczego na Giewoncie jest krzyż SCJENTOLOGICZNY (ośmioramienny)?
Potomek Obr P...
2 miesiące temu
Każdy kto dąży do destabilizacji Kraju poprzez sprzyjaniu watahom przestępców atakujących granice, nasłanych przez wroga jest obcym agentem lub podłym zdrajcą.
Red is bad
2 miesiące temu
Ciekawe że komuchy które na co dzień plują na kościół uwielbiają moralizować wyrywając cytaty z Biblii.
Patriota
2 miesiące temu
Przybysz, a szarancza, to duża różnica. Weź do reki skorpiona i go przytul, miej naiwna nadzieję, że Cię nie uzadli.
no tak
2 miesiące temu
Nadal nigdzie nie słyszałem ani nie widziałem listy chętnych do przyjęcia emigranta do swojego domu! Gdzie jest ta lista ??? Jasna deklaracja - kto, gdzie i ilu bierze. Jeśli takiej listy nie będzie, tuskowe psy trzeba traktować jak zwykłych chuliganów i zacząć wreszcie karać, za działalność na rzecz agresora Łukaszenki. Dzięki takim POpaprańcom przez 120 lat nie było Polski na mapach świata.
Spięty
2 miesiące temu
Ostatnio ci przybysze pomazali skały na Świnicy o to wam chodzi? Przysłowie głosi "Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak i one" Chcesz przyjechać ok ale zachowuj się tak by gospodarz nie czuł się niezręcznie, a jak chcesz narzucać coś swojego to wracaj do siebie tyle w temacie
bETuMmmP
Wojciech
2 miesiące temu
NA TO KATOLIKÓW NIE WEZMĄ
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić