Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

"Koniec Mateusza Morawieckiego". Jasnowidz Krzysztof Jackowski opisał wizję

86
Podziel się

Krzysztof Jackowski przedstawił kolejną wizję. Tym razem skupił się na premierze Mateuszu Morawieckim. Co czuł, spoglądając na zdjęcie szefa rządu?

"Koniec Mateusza Morawieckiego". Jasnowidz Krzysztof Jackowski opisał wizję
Mateusz Morawiecki (Getty Images, SOPA Images)
bEKvifqZ

Krzysztof Jackowski ma za sobą kolejną transmisję na YouTube. Tym razem mówił o tym, co może się przytrafić premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Słowa jasnowidza nie mogą napawać polityka optymizmem.

Osobiście patrząc na premiera, widzę w nim coraz większe zmęczenie, zniesmaczenie. Na pewno ten urząd nie jest dla niego lekki. Uwaga: ja go tu w niczym nie tłumaczę. Ja też nie jestem zwolennikiem tego, czy innego premiera, natomiast widzę w jego oczach pewną zgorzkniałość, która jest jak gdyby obrazem, że nie do końca to, co się dzieje i w czym on uczestniczy, jest po jego myśli i odnoszę takie wraże, że premier Morawiecki jest osobą, która jest premierem dlatego, że ma dokładnie wytyczony plan pewnych działań i to nie koniecznie patrzmy na działania gospodarcze - powiedział Jackowski.

Później ocenił, że być może Morawiecki nie czuje się najlepiej w swojej roli. Zaznaczył, iż możliwy jest scenariusz, że jest mu z tym źle.

bEKvifrb
Ja w nim widzę pewne cierpienie. Widzę pewien lęk, pewną obawę, pewna niepewność tego, czym jest. Jest premier i jest czterech innych ludzi w rządzie, z którymi premier ma ścisłe zadania do wykonania i jest w nim też duża niepewność, której, jeszcze kilka miesięcy wstecz, nie było. Jest ta niepewność w nim. Jak chwilę przed audycją popatrzyłem na wydrukowane zdjęcie premiera Mateusza Morawieckiego i popatrzyłem w jego oczy, to jest ta niepewność - podkreślił jasnowidz.

Sprytna ewakuacja Mateusza Morawieckiego?!

Krzysztof Jackowski mówił też o "sprytnej ewakuacji" premiera Morawieckiego.

Mowa, gdyby coś, o sprytnej ewakuacji. Jego i czterech innych osób pełniących funkcje. To działanie mi wygląda na działanie na dwóch frontach. Jest realizowane coś, co tyczy Europy, a Europie my jesteśmy, to jest naturalna polityka europejska i polska, ale też są spełnione zadania poza tym i to zmartwienie premiera ma związek z tym co dzieje się z tym drugim ustaleniem, układem, poza Unią europejską. Mam wrażenie, że premier wie, że nasz kraj w którymś momencie będzie pełnił bardzo ważną rolę w tym co się będzie działo być może całkiem niedługo na świecie - kontynuował.
bEKvifrh

Potem Jackowski opowiadał o pewnym alercie. - W listopadzie nastąpi alert. Stan gotowości. Mamy niedługo połowę października. Dziwne. Wielki budynek gdzieś w świecie się wali. Jakby coś w niego uderzyło. Duży budynek. Może budynek jakieś administracji. W obcym państwie wali się, jakby coś w niego uderzyło i od tego momentu powstaje stan gotowości. Czuję z pana premiera to, że jest zniesmaczony pewnym działaniem, które musi realizować i jest ono poza polityka gospodarczą naszego państwa i UE. Jest premier i są cztery inne osoby w rządzie, które de facto są w tym wiedzą o tym i są zmęczeni tą realizacją - stwierdził.

Miałem wrażenie, że premier myśli o słowie ewakuacja, że gdyby coś poszło nie tak, lub gdyby było coś blisko, to może nastąpić ewakuacja. Być może ustąpienie z rządu jego i czterech innych osób. Miałem odczucie, że w listopadzie powstanie alert. Jakaś pełna gotowość do tego czegoś, co dzieje się poza polityką - dodał Jackowski. - Ten alert może mieć związek z tym, że gdzieś na świecie w duży budynek coś uderzy. To będzie wysoki budynek i coś uderzy w niego. Miałem przez moment wrażenie, że to jest budynek placówki rządowej. Choć nie jestem tego pewny - zaznaczał.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKvifrC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(86)
pisarz
3 dni temu
Premier Morawiecki , Najlepszym Premierem Rzeczpospolitej . Prawdziwy Polak.
Zbigniew
4 dni temu
Uwaga blokują nasze miłe komentarze ,taka demokracja że się wysłowić nie można ,a niech im będzie nic tu po mnie .
fdf
4 dni temu
jackowski przewidziales cos z w tym roku??? bo chyba nie
bEKvifrD
iwo
4 dni temu
Ty jasnowidz narysuj BOGA,to uwierze.
asdg
4 dni temu
nie powinno być nawet początku Morawieckiego
emerytka
4 dni temu
a ten prezent jasnowidz przewidzial
nie komunie
4 dni temu
ale dostal ladny prezent morawiecki w Europarlamecie.a byl to pinokio gratuluje pomyslu
Jarek
4 dni temu
Dzisiaj czułem, że jest mi wstyd ktoś w moim imieniu mówił takie bzdury
Uwaga
5 dni temu
Uwaga teraz ja powiem co "może" się przydarzyć premierówi Morawieckiemu patrząc na jego zdjęcie i jak według mnie czuje się premier Morawiecki
maciek
6 dni temu
większość pluje mu w twarz a on uważa że deszcz pada ,grunt to kasa
oczko
6 dni temu
Czy krawat Pana Premiera musi mu sięgać do rozporka?
antyfan
7 dni temu
no, skoro SAM JACKOWSKI miał taką wizję... btw, on u was na etacie siedzi? co raz, to jakieś jego wizje. może powinien zgłosić się na policję, że ktoś mu czegoś do żarcia dosypuje...
Gość
1 tyg. temu
Niech ten cholerny jasnowidz nie snuje wiecznie niespełnionych wizji, które nigdy się nie sprawdzają. A w ogóle po cholerę zamieszczacie tego jego upiorne wizje?
bEKvifrv
Zbigniew
1 tyg. temu
Mogę założyć,że za dwa lata po wyborach to pył po nich zostanie . A wszyscy co obecnie krajem rządzą to zwiną manele jak ss i inni co po wojnie z Niemiec uciekli żeby uniknąć konsekfencji karnej, a mają tego wystarczająco. Jedno tylko dobre że ludzi na sumieniu nie mają. I do tego panie Jackowski pan nie potrzebny ze swoją wizją.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić