aktualizacja 

Korwin-Mikke przywołuje Goebbelsa. "Idziemy po was!"

50

- Idziemy po was! Nie cofniemy się - to słowa Józefa Goebbelsa, które zacytował Janusz Korwin-Mikke. O co chodzi?

Korwin-Mikke przywołuje Goebbelsa. "Idziemy po was!"
Janusz Korwin-Mikke znów w ostrych sławach wypowiedział się o kobietach. (ONS.pl)

Janusz Korwin-Mikke od social mediów nie stroni. Lubi przy pomocy Twittera albo Facebooka komentować aktualne wydarzenia nie tylko w kraju, ale i na świecie. Nie mogło więc zabraknąć kilku słów na temat cyklicznych już marszy Strajku Kobiet.

Konfederata odniósł się do słów użytkowniczki Twittera. Napisała ona, w swoim poście: "Władza, która podnosi rękę na swój naród, jest skończona. Idziemy po was! Nie cofniemy się". Janusz Korwin-Mikke zauważył w tych słowach nawiązanie, o którym wcześniej nikt inny nie pomyślał.

W swoim wpisie na Twitterze polityk przywołuje Józefa Goebbelsa. Pisze też o "feminazistkach".

Feminazistki wreszcie używają swoich naturalnych faszystowskich symboli. Trzeba na nie uważać: gdy dr Józef Goebbels powiedział: "Idziemy po was! Nie cofniemy się" - to nie cofnęli się i władzę wzięli. Na kogo feminazistki zwalą wszystko po wzięciu władzy - wobec braku Żydów? - stwierdził Korwin-Mikke.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Co na to internauci? Pod wpisem pojawiło się wiele głosów zwolenników polityka. Nie brakuje też jednak krytycznych uwag.

Jak zazwyczaj zgadzam się z Panem, tak temat aborcji poróżnił nas niestety. Nie rozumiem, skąd przekonanie, że należało odstąpić od kompromisu aborcyjnego. Widzę tylko mocno zideologizowane pobudki, tak jak to uprawia lewica... - napisał jeden z internautów.
Zobacz także: Strajk Kobiet. Policja weszła w tłum. Doszło do szarpaniny
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić