o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Koszmar matki w Pile. Syn zgotował jej piekło

71
Podziel się

63-latkowi z Piły (woj. wielkopolskie) grozi kara nawet 12 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad swoją 96-letnią matką. Mężczyzna odbył już za to jedną karę, jednak po jej zakończeniu znów był agresywny.

Koszmar matki w Pile. Syn zgotował jej piekło
Policja interweniowała 3 razy w ciągu miesiąca. (Getty Images)
bDyzHZbF

Mężczyzna odbywał karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się nad swoją matką. Po powrocie z zakładu karnego, przez kilka pierwszych dni udało mu się powstrzymywać od alkoholu i awantur. Później jednak wrócił do starych nawyków.

Ostatnia interwencja miała miejsce w piątek 16 października. Oficer prasowy pilskiej policji mł. asp. Jędrzej Panglisz przekazał, że w okresie zaledwie jednego miesiąca policjanci trzykrotnie byli wzywani na interwencje.

bDyzHZbH
Policjanci zastali na miejscu zapłakaną 96-latkę. Ustalili, że sprawca kierował wobec matki wulgarne słowa, był agresywny, oraz ją popychał. Kobieta powiedziała również, że syn często pije i zaprasza do domu obce osoby, a ona potrzebuje spokoju - opisał policjant.
Zobacz także: Cmentarze 1 listopada otwarte czy zamknięte? Rzecznik rządu zdradza decyzję

63-latkowi przedstawiono zarzuty. Będzie odpowiadał za znęcanie się nad matką dokonanego w warunkach recydywy, za co grozi kara do 12 lat więzienia.

bDyzHZbN

Wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze. Ma dozór policji, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz nakaz opuszczenia wspólnego lokalu mieszkalnego. Jest także zobligowany do powstrzymania się od alkoholu.

bDyzHZci
KOMENTARZE
(71)
gość
3 miesiące temu
Trzy razy interweniowali w przypadku recydywy aż w końcu za trzecim razem zdziwieni, że staruszka jeszcze żyje dali mu dozór i nakaz opuszczenia lokalu po czym powiedzieli do siebie "no teraz musi się udać, na pewno ją wykończy a my złapiemy zabójcę i w końcu zdobędziemy premię".
anna
3 miesiące temu
był skazany za znecanie się i miał prawo wrócić pod ten sam adres, ale logika
Stalin
3 miesiące temu
Coś takiego czytam to jestem za aborcją
bDyzHZcj
Izzu35
3 miesiące temu
To chyba jakiś żart, 10miesięcy za znęcanie i potem co, liczyli, że wróci nawrócony? Na krzesło z takimi od razu, żadnej litości, żadnej kolejnej szansy... Współczuję tej biednej kobiecie, która mając 96 lat,nie może żyć w spokoju, tylko własne "dziecko" gotuje jej taki los! Polski rząd z wszystkiego sobie kpi, nie ma kar odpowiednich do czynów!!! Już chyba w średniowieczu było lepiej.
Ca$ablanca
3 miesiące temu
63 lata i nie dorobil sie wlasnego lokum - to typowe dla milionow Polakow ktorzy, pomimo pracy, ledwie zarabiaja na cienki chòw oddajac pozostale pieniadze na podatki akcyzowe. Jest to model patologii spolecznej jaki funduje Polakom brak najnizszej pensji na poziomie 1550 EUR na miesiac
Najnowsze komentarze (71)
Alan
2 miesiące temu
Powinno być surowsze prawo. Gdyby skazali go na 25 lat odsiadki z ciężkimi robotami i pozbawieniem praw publicznych a dodatkowo sąd by go wydziedziczył i zakazał dożywotnio zbliżać się do matki, kobieta miałaby spokój do końca życia. A mieszkanie po jej śmierci skonfiskować. Jak wróci z więzienia to będzie bezdomny.
Fl...k
3 miesiące temu
Tak matka wychowała syna. A teraz płacz
CHRISTOPHER
3 miesiące temu
Dozor policji ???? Przeciez on te matke zabije !!! , ale najwazniejsze ze ,, rodzina ,, katolicka !!! na 100%
popolik
3 miesiące temu
jaki kraj takie przepisy!!!!!!!!!
rebik
3 miesiące temu
To dobry chłopak był ale gdzieś tam kiedyś zbłądził:)
Kiss
3 miesiące temu
A co z resocjalizacją? Fikcja!
Hmm
3 miesiące temu
Na 93% Polak katolik.
dr Alicja
3 miesiące temu
12? za co? że zrobił imprezę, a babci to przeszkadzało? Pewnie zagłuszał jej radio maryja.
bDyzHZcb
Kreator
3 miesiące temu
''Wszyscy ludzie którzy żywią się mięsem i krwią oraz podniecają się mocnymi trunkami maja rozpaloną i przezółconą krew jak czyni ich na tysięczne sposoby wściekłymi, lecz najpotworniejszym szaleństwem tychże jest szał przelewania krwi swych bliźnich'' - Wolter
mysz18
3 miesiące temu
Roszczeniowe dzisiejsze pokolenie będzie jeszcze gorsze,bo nauczone tylko brać i nawet śmieci po sobie nie wyniesie.
Róża
3 miesiące temu
Po prostu brakuje jakiegoś fachowca do spraw konfliktowych a zarazem wychowawcy. Ma złe towarzystwo, a tu trzeba izolować, ale od syna tych alkoholików. Matce pewnie przydałaby się jakaś podpora.
Janusz
3 miesiące temu
Soliwąs?
ewe
3 miesiące temu
63-letni syneczek mieszka ciągle jeszcze z mamusią? Podejrzane...
nick
3 miesiące temu
Jak go za młodu wychowała, tak ma na starość -trzeba pamiętać że w przyrodzie nic nie ginie, musiała być złą matką dla niego i się znęcać nad nim jak bym młodszy, nic się nie dzieje bez przyczyny - widocznie człowiek nie zapomina nawet po latach i nie wybacza, oczywiście w odróżnieniu od Boga który potrafi wybaczyć. Ciekawe co mu robiła jak był młody że na starość nie może jej tego wybaczyć pomimo jej podeszłego wieku.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić