Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac.
ESO
|

Kowalczyk nazywa Warchoła "debilem". Za brak maseczki

11
Podziel się

Wojciech Kowalczyk z oburzeniem zareagował na materiał umieszczony w sieci przez Marcina Warchoła, kandydata na urząd prezydenta Rzeszowa.

Kowalczyk nazywa Warchoła "debilem". Za brak maseczki
Wojciech Kowalczyk z oburzeniem zareagował na materiał umieszczony w sieci przez Marcina Warchoła, kandydata na urząd prezydenta Rzeszowa. (WP, Twitter.com)
bEUqPFKd

Przedterminowe wybory prezydenckie w Rzeszowie odbędą się za nieco ponad miesiąc - 9 maja. Wśród osób ubiegających się o fotel prezydenta znaleźli się; Ewa Leniart (PiS), Marcin Warchoł (Solidarna Polska), Konrad Fijołek (poparty przez PO, Lewicę, PSL i ruch Polska 2050), Grzegorz Braun (Konfederacja) oraz Maciej Masłowski (były poseł Kukiz'15). 

Kandydaci wyszli w ostatnich dniach, tygodniach, na ulice Rzeszowa, by ubiegać się o poparcie mieszkańców. Utrudnieniem jest oczywiście trwająca pandemia COVID-19, która mocno utrudnia kontakt polityków z mieszkańcami. 

bEUqPFKf

Pandemia? Jaka pandemia?

Obserwując zachowanie kandydata Solidarnej Polski Marcina Warchoła, można odnieść wrażenie, że nie ma żadnej pandemii. Polityk umieścił w sieci nagranie ze spaceru ze swoją rodziną. Na twarzach państwa Warchoł próżno szukać maseczek...

bEUqPFKl

Zachowanie Warchoła zaczęło być ostro krytykowane w sieci. 

Ludzie umierają, ludzie bankrutują, żeby inni nie umierali. Ludzie słyszą od lekarzy "siedźcie w domu", "noście maski", "wytrzymajcie". Wiceminister bez maski, robi kampanię w szczycie pandemii. To się nazywa świecić przykładem... - skrytykował polityka dziennikarz Michał Janczura. 
Łamie pan wszystkie zasady bezpieczeństwa. Ostentacyjnie i bez maseczek. Niech pan zmieni nazwisko na "idiota" pasuje jak ulał - zwrócił się do wiceministra radca prawny Adam Ostaszewski. 

Wiceminister odniósł się do krytyki, jaka na niego spadła i zapowiedział, że zacznie nosić maseczkę. 

bEUqPFKm
Byłem w parku, na terenach zielonych nie potrzeba. Biorąc jednak pod uwagę ciężką sytuację COVID-ową i obostrzenia, będę prowadził kampanie wyłącznie w maseczce - skomentował Warchoł. 

Kowalczyk nazywa Warchoła "debilem"

Jeszcze nie ostygły komentarze po tym jak pisarz Jakub Żulczyk nazwał prezydenta Andrzeja Dudę "debilem", a tym razem to samo określenie padło pod adresem Marcina Warchoła. Były reprezentant piłkarskiej reprezentacji Polski Wojciech Kowalczyk nie przebiera w słowach.

bEUqPFKn
Zobacz także: Marcin Warchoł przeszedł test wiedzy o Rzeszowie. Zobacz, jak wypadł
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUqPFKG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
Brad
8 miesięcy temu
Maski to nie zabieg medyczny a socjotechniczny.
1066
8 miesięcy temu
p.kowalczyk ... warchoł określenie hulaki, przestępcy i samowładcy, człowieka siejącego zamęt w imię tylko własnych celów , a debil to stan upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim .......... i odznaczają się tym poprzednim określeniem , obecni oraz byli członkowie rządów TEGO KRAJU
prawda tylko ...
8 miesięcy temu
z punktu widzenia naukowego maseczka daje tyle samo co umarłemu kadzidło
bEUqPFKH
🤑 Kasia
8 miesięcy temu
NAZWISKO NIE ZA BARDZO CO DO MASECZKI OK
War
8 miesięcy temu
Samo nazwisko Warchoł mówi o tym człowieku co ma w głowie
Dorcia
8 miesięcy temu
Bo nie ma Kowida, a po drugie każdy musi zadbać o siebie, a nie na innych przekłada swoje bezpieczeństwo, jak bym miała liczyć na rząd i służbę zdrowia to wątpię czy bym żyła. A jak bym bardzo wierzyła w Kowida to po prostu unikałam bym spotkań z ludźmi i nie wychodziła z domu, a nie w kółko wszystkich hejtowala. Ci co chcą niech noszą, a ci co nie chcą niech nie noszą. I przede wszystkim każdy niech pilnuje siebie i martwi się o siebie, bo jest takie przysłowie ; Jak umiesz liczyć to licz na siebie - pozdrawiam
Myślcie
8 miesięcy temu
Są jak dla mnie dobrze zrobił. Jak ma się przedstawić jak przestępca? W masce? Na potrzeby spotu nie widzę problemu. Po drugie po chu... w przestrzeni publicznej(wykluczam zatłoczone deptaki) maseczki?
Piootr
8 miesięcy temu
Mam licencję kierowcy rajdowego. Dlaczego muszę jeździć 50 km/h skoro umiem szybciej?
Polacy 🇵🇱
8 miesięcy temu
Wschodnia ściana, te tereny są stracone na długie lata.
Suweren
8 miesięcy temu
Przepisy tylko dla suwerena, pis to wyższa kasta panów. Zdaje się Hitler tak mówił.
Max
8 miesięcy temu
Widzę tylko jednego uczciwego w tym gronie Braun który szczerze stoi za ludźmi reszta to plankton polityczny który klepie bzdury a po wyborach zrobi co innego
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić