Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Krzysztof Krawczyk junior ofiarą przemocy. "Kopał mnie i uderzał pięścią"

11
Podziel się

Na jaw wychodzą bulwersujące fakty z życia Krzysztofa Igora Krawczyka, syna niedawno zmarłego artysty. Okazuje się, że mężczyzna mieszka w koszmarnych warunkach, a na domiar złego nie czuje się tam bezpiecznie.

Krzysztof Krawczyk junior ofiarą przemocy. "Kopał mnie i uderzał pięścią"
Krzysztof Igor Krawczyk (TVN, Uwaga!)
bELqyhQl

Przedstawiciele programu "Uwaga!" przygotowali dwuczęściowy reportaż na temat Krzysztofa Igora Krawczyka. Dowiadujemy się z niego, że syn wielkiego artysty mieszka w fatalnych warunkach.

Krzysztof Krawczyk junior nie czuje się bezpiecznie w tym miejscu. Z pierwszej części reportażu jasno wynika, że robi wszystko, by jak najczęściej przebywać poza mieszkaniem.

bELqyhQn

Teraz na jaw wychodzą kolejne bulwersujące fakty. Okazało się, że syn Krzysztofa Krawczyka kilka razy był ofiarą przemocy. W "Uwadze!" opowiedział o tym Krzysztof Cwynar, który opiekuje się chorym na epilepsję Krzysztofem juniorem.

Krzysztof dzwoni i mówi: "Coś się stało, wyszedłem z domu..." No i zjawił się tutaj. Zobaczyłem, że ma strasznie rozwalone ramię, twarz i zębem przebity policzek - podkreślił. - Zostałem ogłuszony, straciłem przytomność... kopał mnie i uderzał pięścią. Jak doszedłem w miarę do siebie, szybko uciekłem z domu - dodawał z kolei Krzysztof Igor.

Ze względu na przemoc domową syn Krzysztofa Krawczyka ma założoną Niebieską Kartę.

bELqyhQt

Testament Krzysztofa Krawczyka. Syn pominięty

Krzysztof Krawczyk junior wyznał w programie "Uwaga!", że po śmierci ojca został na lodzie.

Jest załamanie, że taty nie ma. Nawet gdybym się z nim nie widział, byłaby świadomość, że on żyje. Mama umarła 10 lat temu, teraz tata. Kto został? - zapytał retorycznie.
bELqyhQu

Okazuje się, że ojciec nie uwzględnił go w testamencie. Wszystko przepisał żonie.

Rozprawa dotycząca spadku po Krzysztofie Krawczyku ma się odbyć 19 maja. Dotarliśmy do testamentu piosenkarza. Wynika z niego, że zapisał cały swój majątek żonie, a syn został w testamencie całkowicie pominięty. Adwokaci Krzysztofa Igora Krawczyka zapowiadają, że mimo to będą walczyć w sądzie o zapewnienie mu godnego życia - przekazał Zbigniew Łuczyński pod koniec reportażu.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELqyhQO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
babcia
4 miesiące temu
Nigdy nie uwierze ze syna pominal w testamencie!!!!!
Karma działa
6 miesięcy temu
Czego nieświadomi prawdy o synu gwiazdora nie znają, iż to damski bokser jak się okazuje. W necie jest film na ten temat. Zatem po co to fałszywe boleści nad losem. Zmajstrował dziecko, a uchyla się przed łożeniem na koszty utrzymania?
jadzia
6 miesięcy temu
A kto go w końcu bił? W tekście tego nie podano. A bezmózgowcy już obwinili jego ojca. I właśnie przez takie niedomówienia rodzą się plotki.
bELqyhQP
JaM
6 miesięcy temu
W świetle pogrzebu Krzysztofa Krawczyka grzało się wiele dygnitarzy PiS-u, teraz się zaszyli w swoich dziuplach. Gliński, który przydziela miliony "swoim" może pomóc także choremu synowi Krawczyka !!!
Nnn
6 miesięcy temu
Ale biedny, niech się ważnie za pracę!
Lorelay
6 miesięcy temu
My nie znamy całej prawdy bo każdy opowiada o tej sprawie z własnej perspektywy,żona KRZYSZTOFA KRAWCZYKA powinna ominąc sąd i z własnej woli oddać juniorowi choćby mała cześć spadku,sąd i tak zasadzi zachowek po zmarłym ojcu juniorowi bo to mu się należy prawnie, artysta nie był ubogim człowiekiem więc juniorowi to pomoże stanąć na nogi,szkoda że zawsze takie dziwne sprawy wychodzą dopiero po śmierci a nie za życia, tak jak wspominałam nie znamy całej prawdy o ich relacjach więc nie nam osadzac tej sprawy.
Historia podo...
6 miesięcy temu
Rozeszłam się z mężem ćwierć wieku temu, kiedy nasz syn miał 10 lat temu. Nigdy nie ograniczałam kontaktów ojca z synem. O wyższe alimenty staczałam w sądzie przysłowiowe boje. Ojciec sam z siebie nie wykazywał chęci kontaktów z synem. Inicjatorką zawsze musiałam być ja, chociaż osobiście chciałam mieć z nim jak najmniejszy kontakt, ale dobro dziecka było ważniejsze. Ojciec nie zacieśnił kontaktów z synem nawet wtedy, gdy ten jako kilkunastolatek zachorował na nowotwór złośliwy. O większej pomocy finansowej od ojca mogliśmy zapomnieć. Zawsze twierdził, że nie ma z czego. Syn pomimo tego zawsze jakoś go usprawiedliwiał. Przejrzał na oczy, kiedy ojciec wystąpił do sądu o zaprzestanie alimentacji w dniu, kiedy syn skończył 24 lata. Miał wtedy umiarkowany stopień niepełnosprawności i nie był w stanie sam się utrzymać. Pozew do sądu napisała, podpisała i zaniosła konkubina. Na sali sądowej okazało się, że tatuś zarabia bardzo dobrze, spłaca kredyty (10tys), które bierze na urządzanie mieszkania konkubiny, nie może dalej płacić (2010 rok) 300zł alimentów, bo konkubina jest chora na serce (całe dorosłe życie trunkuje). Dziś syn ma 35 lat, 7-letnią córkę, której dziadek nie chce poznać, za to chętnie paraduje z wnukami konkubiny. Podsumowując. Jakość kontaktów z dziećmi po rozwodzie rodziców zależy od konkubiny, konkubenta, kolejnej żony, męża. Tak samo jest z Krawczykami. To Ewa powinna włożyć najwięcej wysiłku w dobre kontakty ojca z synem. Mnie osobiście w tej kobiecie coś nie pasowało od dawna. To medialne pokazywanie wielkiej miłości do męża było irytujące i zastanawiające. Dziś już wiadomo o co chodziło. Podświadomie czuję w tej sprawie interesowność, ale mogę się też mylić.
Wkurzona
6 miesięcy temu
Jak można być tak pazerną!!!! Mowa o żonie Seniora pozbawić syna spadku.Cytuje słowa żony (boję się o Krzysia żeby mi go syn nie odebrał) czy tu nie chodzi wyłącznie o pieniądze!!!!!
Ma m
6 miesięcy temu
Jaki przemiły człowiek z tego Krzysia k.czyli przeciętna polska KaTolicka rodzina!! Moja babcia mawiała "łotry w pierwszych ławkach w kościele siedzą"
Ma m
6 miesięcy temu
Jaki przemiły człowiek z tego Krzysia k.czyli przeciętna polska KaTolicka rodzina!! Moja babcia mawiała "łotry w pierwszych ławkach w kościele siedzą"
Ina
6 miesięcy temu
Prywatna kaplica w ogrodzie a dzień bez modlitwy różańcowej to był wg nich dniem straconym. W tym wszystkim Ci wielcy katolicy zapomnieli że jest syn, który dzięki ojcu jest osobą niepełnosprawną. Co to za ludzie, mówię tu o KK i jego żonie. Mam nadzieję że zwrócone zostanie podwójnie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić