o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BOB
|

Krzysztof Krawczyk miał dwa życzenia przed śmiercią. Bliscy spełnią je w dniu pogrzebu

14
Podziel się

Wiele osób prosi swoich bliskich, aby po śmierci pochować je razem z ważnymi dla nich przedmiotami. Taką prośbę miał także Krzysztof Krawczyk. Wiadomo, co zostanie schowane w jego trumnie.

Krzysztof Krawczyk miał dwa życzenia przed śmiercią. Bliscy spełnią je w dniu pogrzebu
Rodzina spełni życzenia Krzysztofa Krawczyka (AKPA, Wojtalewicz Jarosław)
bEilPhyt

Wciąż trudno pogodzić się z faktem, że w poniedziałek 5 kwietnia zmarł Krzysztof Krawczyk. Gwiazdora polskiej muzyki jednak już nie ma wśród nas. Obecnie przyjaciele i rodzina przygotowują się do pogrzebu.

Co znajdzie się w trumnie Krzysztofa Krawczyka?

Okazuje się, że Krawczyk miał kilka życzeń w przypadku śmierci. Menedżer zdradził, że 74-latek zażyczył sobie, aby na pogrzebie zagrała dla niego orkiestra dęta. Tak też się stanie, ale to jeszcze nie wszystko.

bEilPhyv
- Spełnimy dwa ostatnie życzenia Krawczyka. Włożymy mu do trumny mikrofon, ten do którego przez 26 lat śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio, a także czarne okulary, w których występował na scenie - mówi w "Super Expressie" Andrzej Kosmala, menedżer i przyjaciel muzyka.

Krawczyk wprawdzie już miał konkretne prośby w związku z pogrzebem, ale nie spieszyło mu się na tamten świat. Kosmala dodał, że Krzysztof już nie mógł doczekać się powrotu do studia muzycznego i nagrania kolejnych piosenek.

bEilPhyB

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 10 kwietnia w łódzkiej archikatedrze o godzinie 12. Trzy godziny później słynny artysta zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach.

Zobacz także: "To była legenda polskiej muzyki". Tak młodzi zapamiętali Krzysztofa Krawczyka
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEilPhyW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(14)
NO WŁAŚNIE !...
2 miesiące temu
BRAAWOOO ANTYSZCZEPIONKOWCY,TRAFILISCIE W DZIESIĄTKE Z TYM NEKROLOGIEM. SZCZEPIONKA ZABIŁA ARTYSTĘ...I O TO CHODZI ,PO CO RENCISCI MAJA ŻEROWAĆ NA PAŃSTWIE.WYRAZY ŻALU PANI EWO. DZIWIĘ SIĘ .ŻE PANI POZWOLIŁA NA SZCZEPIENIE ŚP.MĘŻA KRZYSZTOFA. SZCEPIONKĘ MOŻE PRZYJĄĆ OSOBA IDEALNIE ZDROWA ,A NIE SCHOROWANA.ŻAALLL!!!
Hed.
2 miesiące temu
Szczere wyrazy wspolczucia dla rodziny,spoczywaj z Bogiem twoja muzka bedzie dalej w nas żyła.
NNB
2 miesiące temu
Serdeczne współczucie Rodzinie! Ogromną strata dla nas Polaków
bEilPhyX
grzenio4444@w...
2 miesiące temu
Krzysztof Krawczyk nie żyje wielki smutek w naszych sercach śpiewał pięknie jak się bawiliśmy i tańczyliśmy na weselach , sylwestrach i rodzinnych imprezach , ale także w wigilię Bożego Narodzenia śpiewał dla nas swoim wspaniałym głosem , jak mówił darem od Boga najwspanialsze kolędy Bożonarodzeniowe Pamiętajmy o nim bo Jest Wielkim Łodzianinem
Krzysztof S.
2 miesiące temu
Odszedł cudowny człowiek, wybitny wokalista i muzyk. Przy jego piosenkach chciało się żyć. Bardzo mi smutno. Żal wypełnił mnie zupełnie. Żegnaj maestro. Nie zapomnę Cię nigdy. Niech Pan przyjmie Cię do Swojego Królestwo w niebie. Śpiewaj tam Krzysztofie razem z aniołami.
Ciocia Mumink...
2 miesiące temu
Artysta który w pamięci wielu Polaków zostanie na długo Zmieniały się mody, zmieniali się politycy a Krzysztof Krawczyk że swoim cudownym aksamitnym głosie trwał.
Dana
2 miesiące temu
Bardzo współczuję rodzinie Krzysztofa,takiego artysty już nie będzie. Dziwię się ludziom że są tacy złośliwi i plują jadem nawet w obliczu śmierci.Spoczywaj Panie Krzysztofie dobrze że zostawiłeś nam tyle piosenek.
Czz
2 miesiące temu
Powinni mu jeszcze włożyć strzykawkę która się szczepił, taka przestroga dla potomnych
Zed
2 miesiące temu
Boże Naprawdę nie róbcie tego hieny cmentarne wykopią I za parę dni będą do kupienia na allegro
Gandalf
2 miesiące temu
Wiecie dlaczego śmierć jest na obrazkach taki kosciotrup i sucha, bo nie bierze łapówek.
Mentor
2 miesiące temu
Dla tego jest sprawiedliwość na tym świecie. Nazywa się ŚMIERĆ, bogaty czy biedny.każdego ona dopada i tu jej się nie da przekupic.
CNNNC
2 miesiące temu
Po co sie szczepil dwa razy.
ren
2 miesiące temu
Bardzo współczuję Pani Ewie Krawczyk. Trudno mi się pogodzić ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka.
bEilPhyP
forfiter
2 miesiące temu
To co w koncu bylo tej trumnie??? O
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić