BOB| 

Krzysztof Krawczyk miał dwa życzenia przed śmiercią. Bliscy spełnią je w dniu pogrzebu

32

Wiele osób prosi swoich bliskich, aby po śmierci pochować je razem z ważnymi dla nich przedmiotami. Taką prośbę miał także Krzysztof Krawczyk. Wiadomo, co zostanie schowane w jego trumnie.

Krzysztof Krawczyk miał dwa życzenia przed śmiercią. Bliscy spełnią je w dniu pogrzebu
Rodzina spełni życzenia Krzysztofa Krawczyka (AKPA, Wojtalewicz Jarosław)

Wciąż trudno pogodzić się z faktem, że w poniedziałek 5 kwietnia zmarł Krzysztof Krawczyk. Gwiazdora polskiej muzyki jednak już nie ma wśród nas. Obecnie przyjaciele i rodzina przygotowują się do pogrzebu.

Co znajdzie się w trumnie Krzysztofa Krawczyka?

Okazuje się, że Krawczyk miał kilka życzeń w przypadku śmierci. Menedżer zdradził, że 74-latek zażyczył sobie, aby na pogrzebie zagrała dla niego orkiestra dęta. Tak też się stanie, ale to jeszcze nie wszystko.

- Spełnimy dwa ostatnie życzenia Krawczyka. Włożymy mu do trumny mikrofon, ten do którego przez 26 lat śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio, a także czarne okulary, w których występował na scenie - mówi w "Super Expressie" Andrzej Kosmala, menedżer i przyjaciel muzyka.

Krawczyk wprawdzie już miał konkretne prośby w związku z pogrzebem, ale nie spieszyło mu się na tamten świat. Kosmala dodał, że Krzysztof już nie mógł doczekać się powrotu do studia muzycznego i nagrania kolejnych piosenek.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 10 kwietnia w łódzkiej archikatedrze o godzinie 12. Trzy godziny później słynny artysta zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach.

Zobacz także: "To była legenda polskiej muzyki". Tak młodzi zapamiętali Krzysztofa Krawczyka
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić