Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Kuba Wojewódzki odkopał zdjęcie sprzed lat. To naprawdę on!

14

Kuba Wojewódzki postanowił wrzucić do sieci zdjęcie z 1993 roku. Obok niego na fotografii obecny jest Bogdan Łyszkiewicz z kapeli Chłopcy z Placu Broni. Gwiazda TVN-u podsumowała sytuację w Polsce i jednocześnie nawiązała do utworu "Kocham wolność".

Kuba Wojewódzki odkopał zdjęcie sprzed lat. To naprawdę on!
Kuba Wojewódzki odkopał zdjęcie sprzed lat (ONS)

Od 22 października w naszym kraju wrze. To oczywiście za sprawą werdyktu Trybunału Konstytucyjnego, który zdecydował, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z konstytucją.

Od początku Kuba Wojewódzki wspierał tych, którzy sprzeciwili się orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. Jego najnowszy wpis nawiązuje do piosenki, która stała się jednym z symboli Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Popularny dziennikarz wrzucił do sieci zdjęcie z 1993 roku z Jarocina. Pojawił się na nim Bogdan Łyszkiewicz z kapeli Chłopcy z Placu Broni.

Wymowny wpis Wojewódzkiego

Do zdjęcia Wojewódzki dorzucił bardzo wymowny opis.

Wolność kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem... Boguś stworzył ten numer 30 lat temu... Pisał piosenkę, wyszła mu historia Polski - napisał.

Internauci bardziej skupili się jednak na zdjęciu. Niektórzy twierdzą, że Wojewódzki był niegdyś podobny do Harry'ego Pottera.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić