Lublin. Przerażające sceny. Małe dziecko wypadło z balkonu

7

Ten wypadek mógł zakończyć się tragicznie. W sobotni poranek z balkonu na trzecim piętrze wypadło 1,5-roczne dziecko. Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Niepodległości w Lublinie.

Lublin. Przerażające sceny. Małe dziecko wypadło z balkonu
Policja (Pixabay)

Gdy policjanci otrzymali zgłoszenie, natychmiast ruszyli na pomoc. Z ich dotychczasowych ustaleń wynika, że na balkonie bawiła się trójka dzieci, która była pod opieką ojca. Matka wybrała się na zakupy.

1,5-roczny chłopiec prawdopodobnie wspiął się na jakiś pozostawiony na balkonie przedmiot, przechylił się przez barierkę i wypadł. Chłopiec spadł na trawiaste podłoże - przekazała w rozmowie z PAP Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Lublin. Skończyło się na strachu

Dziecko przewieziono do szpitala, gdzie przeszło szereg badań. Kamola poinformowała, że na szczęście obrażenia nie są poważne - to "ogólne potłuczenia i otarcia naskórka". Życiu chłopca nic nie zagraża.

Policja zajmie się wyjaśnianiem wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Wiadomo już, że rodzice nie byli pod wpływem narkotyków. Matka była trzeźwa, natomiast u ojca wykryto śladowe ilości alkoholu.

Wszystko wskazuje na to, że zdarzył się wypadek. Mundurowi zweryfikują jednak, czy nie doszło do przestępstwa narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia.

Autor: MDO
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić