Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

Madeleine McCann. Odkrycie w kamperze i oświadczenie podejrzanego

206

Główny podejrzany w sprawie Madeleine McCann w końcu przerwał milczenie. Christian Brueckner zaprzecza, by miał jakikolwiek udział w zaginięciu dziewczynki.

Madeleine McCann. Odkrycie w kamperze i oświadczenie podejrzanego
Christian Brueckner jest głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Madeleine McCann

Wcześniej podejrzany mówił, że nie będzie odpowiadał na pytania dotyczące Madeleine, dopóki śledczy nie udowodnią jego winy. Teraz za pośrednictwem swoich prawników Christian Brueckner przekazał, że nie ma nic wspólnego z zaginięciem dziecka.

Niemiecka policja twierdzi, że ma "konkretne dowody" na to, że Madeleine nie żyje i że zabił ją podejrzany. Ze względu na dobro śledztwa nie chcieli jednak ujawniać żadnych szczegółów.

Zaginięcie Madeleine McCann. Szokujące odkrycie w aucie podejrzanego

Media podają, że w starym kamperze Christiana Bruecknera odnaleziono 8 tys. zdjęć i filmów przedstawiających wykorzystywanie dzieci. Policja odkryła również dziecięce ubrania i stroje kąpielowe. Mężczyzna miał chwalić się koledze, że kamper, którym często podróżował między Niemcami a Portugalią, jest idealny do ukrywania "dzieci i narkotyków".

Madeleine McCann zaginęła 13 lat temu w wieku 3 lat. Razem z rodziną była wówczas na wakacjach w Algarve w Portugalii. W tym czasie mieszkał tam pochodzący z Niemiec Christian Brueckner.

Podejrzany odbywa obecnie karę 7 lat więzienia za gwałt na 72-letniej Amerykance i 21 miesięcy za handel narkotykami. Wcześniej był również skazany za inne przestępstwa, w tym pedofilię. Śledczy obawiają się, że zostanie zwolniony z więzienia i ucieknie z kraju, zanim uda im się znaleźć wystarczające dowody, by oskarżyć go w sprawie Madeleine McCann.

Zobacz także: Twierdzi, że zabił 500 kobiet. Historia seryjnego mordercy

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić