Makabra w Łodzi. Zwłoki noworodka znalezione w śmietniku. Szukają matki

268

W Nowy Rok w Łodzi dokonano makabrycznego odkrycia. W śmietniku przy jednym z bloków Retkini znaleziono zwłoki noworodka owinięte w reklamówkę. Policja poszukuje matki dziecka.

Makabra w Łodzi. Zwłoki noworodka znalezione w śmietniku. Szukają matki
Zwłoki noworodka znaleziono w śmietniku (Policja Łódzka)

1 stycznia 2022 roku ok. godz. 12 w kontenerze pergoli śmietnikowej przy ul. Maratońskiej 39 znaleziono zwłoki noworodka. Były owinięte w żółtą reklamówkę.

Makabrycznego odkrycia dokonała przypadkowa osoba. O sprawie powiadomiono policję.

Na śmietniku znaleziono ciało chłopca, który urodził się w 8-9 miesiącu ciąży - powiedziała Radiu Łódź Joanna Kącka, oficer prasowy KWP Łódź.

Łódź. Martwe dziecko w śmietniku. Policja szuka matki

Śledczy poszukują matki dziecka. Na razie nie udało się ustalić jej tożsamości. Nie jest również jasne, w jaki sposób zwłoki dziecka znalazły się w śmietniku.

Niestety przeprowadzone do tej pory czynności nie doprowadziły do wyjaśnienia sytuacji i ustalenia matki oraz innych osób związanych z tym porzuceniem. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące nam pomóc prosimy o kontakt z III komisariatem w Łodzi te. 47 841 23 50 lub 49. Zapewniamy anonimowość! - podkreśla łódzka policja.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zaplanowano sekcję zwłok noworodka, która ma wyjaśnić przyczynę jego śmierci. Z informacji Radia Łódź wynika, że chłopiec miał uraz głowy.

Zobacz także: Śmierć Rasputina. Syberyjski mistyk tajemniczo przeżył kilka prób zamachu

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić