o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Maria Czarniecka
|

Makabra w Rzeszowie. Dziecko ciężko pobite. Walczy o życie

136
Podziel się

W piątek do jednego z rzeszowskich szpitali przywieziono pięciomiesięczne dziecko z ciężkimi obrażeniami. Lekarze od razu musieli przystąpić do operacji. Policja nie wyklucza pobicia.

Makabra w Rzeszowie. Dziecko ciężko pobite. Walczy o życie
Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem (pixabay.com, christianabella)
bEDSbFSd

W piątek wieczorem do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr. 2 w Rzeszowie przywieziono pięciomiesięczne dziecko. Jak informuje Gazeta Wyborcza, dziewczynka miała ciężkie obrażenia na głowie, które lekarze ocenili jako zagrażające życiu.

Według relacji Marty Tobiasz-Rygiel, rzeczniczki podkarpackiej policji, niewykluczone jest, że dziecko jest ofiarą przemocy. Gazeta Wyborcza poinformowała również o tym, że rodzice dziecka zostali już zatrzymani.

bEDSbFSf

Oboje mają po 22 lata, oprócz pięciomiesięcznej dziewczynki mają jeszcze jedno dziecko. Zostało ono pod opieką krewnych, natomiast matka i ojciec zostali zatrzymani. W chwili zatrzymania rodzice byli trzeźwi.

Zanim dziecko trafiło do szpitala w Rzeszowie, próbę ratowania życia podjęto w Jaśle i w Gorlicach. Neurochirurdzy z rzeszowskiego szpitala podjęli decyzję o natychmiastowym przystąpieniu do operacji. Z relacji Gazety Wyborczej wynika, że niemowlę przebywa teraz na OIOMIE.

bEDSbFSl
Zobacz także: Nowa kategoria biedy. Szlachetna Paczka pomaga ludziom dotkniętym pandemią
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDSbFSG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(136)
anna
10 miesięcy temu
Bezbronne dzieci coraz częściej padają ofiarami sfrustrowanych, często pijanych rodziców
Aurelia
10 miesięcy temu
ja nikogo nie ranię to nie są ludzie
Aurelia
10 miesięcy temu
śmierć w najgorszych męczeniach szkoda żywić takich, szkoda chleba
bEDSbFSH
gosc
10 miesięcy temu
Jak jest interes polityczny to nawet starzy i bedzietni . kawalerzy staja do obrony "naszych dzieci".Potem z czystym sumieniem (swiezo upranym u jakiego biskupa) patrza na cale zlo urzadzane kobietom, dzieciom poprzez przemoc domowa.
Kasia
10 miesięcy temu
Coś okropnego
Matka
10 miesięcy temu
Mam dwójkę pięciomiesięcznych dzieci. Patrzę na nie i nie wyobrażam sobie co musi siedzieć w głowach ludzi, którzy takie maleństwa katują.
1As
10 miesięcy temu
To na pewno rodzina że strajku kobiet.
Matka
10 miesięcy temu
Seks to nie tylko prokreacja. 22 lata i dwójka dzieci?????? Przestano mówić o zabezpieczaniu się przed niechcianą ciążą. Tabletka BEZ RECEPTY " dzień po" rozwiazalaby sprawę nie byłoby za wcześnie dzieci a młodzi mieli by czas pójść do kina na ubaw do łóżka BEZ ZOBOWIĄZAŃ A tak dzieci płaczą,drażnią uszy i agresją włącza się samoistnie. W pierdlu zostaną bo EPISKOPAT NIE CHCE DAC KOBIETOM TABLETKI PORONNEJ. CHORE???? TAK I TO BARDZO
Ffff
10 miesięcy temu
Rodzice tego dziecka powinni porządnie oberwać za kratkami ....
Hhhhhh
10 miesięcy temu
Uważam, że polskie prawo jest do wymiany. Za małe kary dla pijanych kierowców, za małe kary dla maltretujących dzieci!!! Za pobicie tak bezbronnego dziecka powinno być minimum 20 lat. Może by się jeden z drugim zastanowił dwa razy, zanim podniósł rękę!!!
Nora
10 miesięcy temu
Kara śmierci dla rodziców
Gość
10 miesięcy temu
Za takie barbarzyństwo ,powinna być kara śmierci,ale w strasznych cierpieniach.Co ta mała istotka zawiniła,że musi już tak strasznie cierpieć.Wracaj szybk aniołku do zdrowia ♥️
Patrycja
10 miesięcy temu
To oni powinni być na OIOMIE ,a nie maleństwo.Jak można tak pobić niemowlaka.Mam nadzieję,że długo spędzą więzieniu i życzę im żeby oni byli tak samo potraktowani.
bEDSbFSz
123456789
10 miesięcy temu
Jak tak można Taka mała kruszynka 5 miesięcy i tyle bólu od rodziców co ja pisze od rodziców PATOLOGI Sam mam dwójkę dzieci córa 18 lat Syn 14 nawet klapsa nie dostały Jest tyle rodzin co nie mogą mieć dzieci Jak nie umiesz zadbać o ich bezpieczeństwo to oddaj tym co na prawdę nimi się zaopiekują i pokochają
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić