Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód. Wszystko zostało nagrane!

55

Martyna Wojciechowska postanowiła wybrać się do Libanu. Od kilku dni pracuje tam razem z ekipą "Kobiety na krańcu świata" nad nowym odcinkiem programu. Podczas jednego z ostatnich nagrań kamera telefonu dziennikarki zarejestrowała moment, w którym podróżniczka została potrącona przez samochód.

Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód. Wszystko zostało nagrane!
Martyna Wojciechowska potrącona przez samochód (ONS)

Przypomnijmy, że 4 sierpnia w Bejrucie doszło do gigantycznej eksplozji. Wybuch w libańskim porcie był na tyle silny, że uszkadzał budynki w promieniu wielu kilometrów. Zginęło co najmniej 190 osób. Około 6000 zostało rannych.

Wojciechowska z ekipą "Kobiety na krańcu świata" postanowiła wybrać się w to miejsce. Na pewno nie spodziewała się, że będzie świadkiem kolejnego dramatu. 10 września w porcie w Bejrucie zapalił się skład ropy naftowej i opon.

Jesteśmy właśnie w Bejrucie z kamerą programu 'Kobieta na krańcu Świata' i jesteśmy naocznymi świadkami kolejnej tragedii, która dotyka Liban. Zaledwie miesiąc po wybuchu materiałów łatwopalnych w tutejszym porcie, w którym zginęło co najmniej 190 osób, a tysiące zostało rannych, doszło dziś do kolejnego nieszczęścia. Stanął w płomieniach magazyn opon i ropy naftowej. Całe miasto jest w oparach dymu i kurzu... - relacjonowała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mówiła do fanów, a tu nagle... samochód

Nieco później Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie nagranie, podczas którego opowiedziała, jak przebiega praca na planie "Kobiety na krańcu świata". - Dzisiejszy dzień na planie programu "Kobieta na krańcu świata" w miarę spokojny... - powiedziała, po czym... została potrącona przez samochód.

Miał być, ale pan mnie potrącił samochodem. Moja wina, źle szłam. W każdym razie w miarę spokojny, chociaż w Libanie, w Bejrucie generalnie niespokojnie, czuć tę atmosferę napięcia i tragedii, które wydarzyły się jedna po drugiej. To będzie momentami smutny odcinek, ale wierzę, że bardzo bardzo potrzebny - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić