o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Matura 2021. Czas na matematykę! Co będzie na egzaminie? [arkusze, odpowiedzi]

2
Podziel się

Na środę zaplanowana została matura z matematyki. Ten egzamin dla wielu osób jest bardzo trudny i stresujący. Co tym razem pojawi się w arkuszu?

Matura 2021. Czas na matematykę! Co będzie na egzaminie? [arkusze, odpowiedzi]
Matura 2021 (PAP)
bEJDraUR

We wtorek odbyła się pierwsza część matury 2021. Uczniowie kończący szkoły średnie przystąpili do sprawdzenia wiedzy z języka polskiego.

W środę o godz. 9:00 rozpocznie się z kolei egzamin maturalny z matematyki. Ten przedmiot stresuje wielu abiturientów. Nie brakuje osób, które twierdzą, że matura z matematyki jest niemałym wyzwaniem.

bEJDraUT

Matura z matematyki - arkusz, odpowiedzi, przecieki

Arkusz można zobaczyć TUTAJ. W sieci znajdziecie też nieoficjalne odpowiedzi.

bEJDraUZ

Maturzyści rokrocznie szukają przecieków. Na razie nie ma sygnałów, by coś wyszło na jaw przed rozpoczęciem egzaminu.

Ciekawe rzeczy można znaleźć jednak na Twitterze. Jedna z internautek spostrzegła, jakie zapytania były najczęściej wyszukiwane w Google. Uczniowie mają przeczucie, że trzeba mieć wiedzę na temat takich zagadnień jak osiemnastokąt foremny, funkcja liniowa, ośmiokąt foremny czy też mediana.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJDraVu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Pozdro
6 miesięcy temu
Poziom nauczania matematyki i fizyki w szkołach jest żenujący. Piszesz maturę rozszerzoną z matematyki na ponad 90% idziesz na studia... i nagle okazuje się, że dotychczasowe nauczenie matematyki nie dało Ci nic. Nawet nie tknąłeś matematyki koniuszkiem palca... a mówię tu o poziomie matematyki na studiach technicznych. Nie chcę wiedzieć co się dzieje gdy ktoś idzie na matematykę... Ja zakuwałem nocami, żeby zdać algebrę, analizę, równania różniczkowe...udało się, jednak na moim roku z ponad 300 osób matematyki zaliczyło na pierwszym roku 12 osób... (Politechnika Warszawska, studia dzienne)
gość
6 miesięcy temu
Będzie 1+1=? lub 8x3=? lub 3x8=?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić