Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Matura 2021. Przecieki z matematyki?! "Osiemnastokąt foremny" rozgrzewa internet

2
Podziel się

W środę odbędzie się matura z matematyki. Przed tym egzaminem internauci rozgrzewają Twittera do granic czerwoności. Jednym z popularniejszych haseł jest... "Podlasie". Jak to możliwe?!

Matura 2021. Przecieki z matematyki?! "Osiemnastokąt foremny" rozgrzewa internet
Matura 2021 (PAP)
bEKXWYaJ

Internauci są wręcz przekonani, że Podlasie ma przecieki! Zauważono, że w Google bardzo intensywnie wyszukiwane było hasło "osiemnastokąt foremny".

bEKXWYaL

"Halo Podlasie, dajcie mi odpowiedzi, żebym miała 31 proc." - pisze jedna z internautek. "No, Podlasie i jak tam?" - dopytuje kolejna. "Podlasie już pewnie zna wynik każdej delty" - żartuje następna użytkowniczka Twittera.

Ktoś nawet stwierdził, że Podlasie "już wczoraj dostało tę maturę". Dane z Google Trends jasno pokazują, że internauci z Podlasia stali się bardzo aktywni w sieci krótko przed maturą.

bEKXWYaR

Podlasie stolicą matur?

Jeśli tak dalej pójdzie, to Podlasie zostanie stolicą egzaminów maturalnych. Żaden region nie cieszy się w tym kontekście taką popularnością. Internauci są wręcz przekonani, że uczniowie z Podlasia wiedzą, co będzie na egzaminie z matematyki!

bEKXWYaS

Co pojawi się na maturze z matematyki? Uczniowie mają przeczucie, że trzeba mieć wiedzę na temat takich zagadnień jak osiemnastokąt foremny, funkcja liniowa, ośmiokąt foremny czy też mediana.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKXWYbm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
avatar
6 miesięcy temu
Podejrzewam, że żaden parlamentarzysta obecnie nie zdał by matury
Alojz
6 miesięcy temu
W Ciemnogrodzie musza dostac fory, bo inaczej nikt nie zda.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić