Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

"Nikt nie zauważył tragedii". Makabryczne odkrycie w Nidzicy

24
Podziel się:

Mężczyzna z Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie) został śmiertelnie przygnieciony przez przyczepę rolniczą. Ofiara mieszkała sama, dlatego nikt nie zauważył tragedii.

"Nikt nie zauważył tragedii". Makabryczne odkrycie w Nidzicy
Mężczyzna zginął pod kołami przyczepy. Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Sąsiad rolnika mieszkającego samotnie w Nidzicy dokonał makabrycznego odkrycia. Zobaczył, że spod przyczepy rolniczej wystają nogi człowieka, a korpus został przygnieciony przez sprzęt.

Mężczyzna powiadomił służby ratunkowe. Strażacy, którzy przybyli na miejsce, wydobyli przygniecione ciało.

Rolnik zginął pod kołami przyczepy

Mężczyzna nie żył. Do tragicznego wypadku prawdopodobnie doszło w piątek lub wcześniej, jednak nikt nie zaalarmował służb ratowniczych.

Do tego zdarzenia doszło w odludnie położonym pod lasem gospodarstwie. Ofiara mieszkała sama, nikt nie zauważył tragedii od razu - powiedział PAP dyżurny wojewódzkiej komendy straży pożarnej w Olsztynie.

Zobacz także: Ceny żywności. W marketach drożyzna, u rolnika tanio - skąd się to bierze?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
Zeed
11 miesięcy temu
Do tego zdarzenia doszło w odludnie położonym pod lasem gospodarstwie. Cóż za składnia zdania? Wzruszyłem się.
Bartek
11 miesięcy temu
Niedługo wszyscy będą umierać w samotności jak się uda lewicy rozmontować rodzinę i tradycyjne wartości. Samotne jednostki w przelotnych związkach bez znaczenia i na chwilę.
Masakra jakaś
11 miesięcy temu
"Nikt nie zaalarmował służb ratowniczych" a kto miał zaalarmować? chyba ta przyczepa
Hmm
11 miesięcy temu
Biedny człowiek [*] dla przeciwwagi dodam, że po moim dziadku 2 razy przejechał kombajn jak był pijany i nic mu się nie stało. Po wujku przejechał traktor z którego sam spadł i też mu nic nie było. Jak widać rolnikiem nie każdy ma zdrowie być
jo antek
11 miesięcy temu
niedlugo to wszyscy bedziemy umierac powoli z glodu przy tych cenach amen
JAro
11 miesięcy temu
Smutne, że tak skończył , ale chyba jeszcze bardziej smutne, że nikt nie zauważył, że zniknął
Jurek.
11 miesięcy temu
To są właśnie skutki jak człowiek sam pracuje w gospodarstwie i nie ma komu do pomocy . Praca w gospodarstwie jest niebezpieczna i nie dla jednej osoby .
Zbych
11 miesięcy temu
Drożyzna jest przez podwyższenie podatków i ustanowienie nowych, co nam zafundował obecny rząd z kaczyńskim na czele. Duże molochy też się przyczyniły ponieważ chcą odsuną od władzy obecny rząd pis, żeby mogłi wejść PełOwcy i KałOwcy więc dlatego duże firmy starają się wpłynąć na usunięcie pisu od władzy. Ponieważ przy Pisie nie mogą wykonywać tyłu przekrętów co wcześniej. Na skutek tego doczekaliśmy się cen zachodnich albo i wyższych a zarobki dalej kuleją. Przy obecnych cenach powinniśmy zarabiać co najmniej 1800€ w przeliczeniu 8000zł. Tą różnicę w wynagrodzeniach przytulają nasi pracodawcy mają w naszym kraju eldorado, na zachodzie znacznie wolniej firmy się rozwijają niż u nas ponieważ płacą godziwsze pieniądze niż u nas. Kiedy robotnik w Polsce wyjdzie na ulicę protestować o godne wynagrodzenia za swą ciężka pracę. Żebyśmy mogli się zrównać z robotnikiem na zachodzie i żyć na podobnym standarcie. Obecnie mamy bardzo wysokie ceny, bardzo wysokie podatki najwyższe w uni Europejskiej i bardzo niskie wynagrodzenia.
mit
11 miesięcy temu
Nie pierwszy to przypadek tragedii i nie ostatni .
Ania
11 miesięcy temu
Nie lubię Was😔
otto
11 miesięcy temu
I co z tego mam się wzruszyć czy co?
Bryk
11 miesięcy temu
Lepiej tak znienacka. Niż na raka.
taki ktoś
11 miesięcy temu
Może na inny temat który jest w filmiku rozmowa redaktora z panem Michałem pan Michał zbija kapitał polityczny na kłamstwach Truskawki w marketach po przeszło 20 złotych u producenta tak samo nie jak pieprzy pan Michał po 3 złote ziemniaki tak samo w cenach marketu u rolnika tak samo z innymi produktami nie interesuje mnie ile rolnikowi płaci market bo im płaci faktycznie za truskawki 3 złote ja bym u producenta kupił za 10 złotych ale oni wolą cenę brać jak w markecie czyli 20 złotych facet myśli że pięknymi słowami ludzi omami.
sssssss
11 miesięcy temu
Biedni ci samotni ludzie, wpółczuję rodzinie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić