Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Mieści się w dłoni, a sieje spustoszenie. Ukraińcy pokazali nagranie

Podziel się:

Żołnierze z Ukrainy udowodnili, że rozmiar broni nie zawsze świadczy o sile jej rażenia. W jednym z nagrań w mediach społecznościowych pokazano działanie niewielkich ładunków wybuchowych zrzucanych przez drony.

Mieści się w dłoni, a sieje spustoszenie. Ukraińcy pokazali nagranie
Mały ładunek ma w sobie dużą moc (Twitter, Rob Lee)

Ukraińska armia wykorzystuje najrozmaitsze sposoby w walce z rosyjskim okupantem. W mediach społecznościowych opublikowano nagranie wideo, na którym pokazano jak dużą siłę mają małe ładunki wybuchowe, które są zrzucane przez obrońców kraju na Rosjan przy pomocy dronów.

Zaprezentowane nagranie zarejestrowano w obwodzie charkowskim. Pokazano na nim, że zrzucany na Rosjan ładunek wybuchowy mieści się w dłoni dorosłego człowieka. Dzięki temu Ukraińcy mogą zrzucać je z powietrza przy pomocy jednostek bezzałogowych, takich jak np. drony. Na wideo pokazano jeden z ataków. Pocisk zaczął spadać z nieba, jednak został zauważony przez rosyjskiego żołnierza, który zdążył uciec.

Przygotowane przez Ukraińców pociski mogą spowodować okaleczenie lub nawet śmierć przeciwnika. Stosunek siły do rozmiaru zrobił wrażenie na wielu internautów, którzy nie spodziewali się, że w małym pocisku drzemać będzie tak duża moc.

Niesamowita siła - skomentował jeden z internautów.
Zobacz także: Specjalista komentuje mowę ciała Putina. "Na pewno nie jest zdrowy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić