Miłość w czasach koronawirusa. Ona była na jednym balkonie, on na drugim

61

Historia dwojga Włochów, którzy wpadli sobie w oko, stojąc na przeciwległych balkonach w Weronie, brzmi jak rodem z przygód Romea i Julii. Zdarzyła się jednak naprawdę, a para poznała się dzięki kwarantannie. Teraz piszą o niej światowe media. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Miłość w czasach koronawirusa. Ona była na jednym balkonie, on na drugim
(Instagram.com)

W czasie pandemii koronawirusa kontakty międzyludzkie są utrudnione. Jak jednak dowodzi przykład z Werony, nawet podczas kwarantanny można znaleźć miłość. O historii Michelle'a i Paoli mówi teraz cały świat.

Do spotkania, co prawda na odległość, doszło podczas jednego z balkonowych koncertów. Tego dnia siostra Paoli, zawodowa skrzypaczka, wykonywała dla sąsiadów utwór zespołu Queen "We Are The Champions". Paola wyszła na balkon, żeby posłuchać muzyki na żywo i właśnie wtedy zauważyła interesującego mężczyznę na sąsiednim balkonie.

Zobacz także: "Wyszedł" na kawę podczas kwarantanny. Rezultatu nikt się nie spodziewał

Okazało się, że to znajomy jej brata, Michele D'Alpaos. Kiedy koncert się skończył, wysłał wiadomość za pomocą mediów społecznościowych. "Mógłbym napisać książkę: Miłość w czasach koronawirusa" - brzmiała treść wiadomości. Tak rozpoczęła się wyjątkowa relacja.

Tego dnia pisaliśmy ze sobą do późnych godzin. Zorientowaliśmy się, że podzielamy te same wartości, a to mogłaby być solidna podstawa pod trwały związek - stwierdziła bohaterka historii w rozmowie z BBC.

Wkrótce historia przyciągnęła zainteresowanie mediów. Artykuły z ich udziałem pojawiły się w gazetach na całym świecie. Przejęta kobieta zamieszcza w mediach społecznościowych kolejne materiały z prasy. Do spotkania ma dojść, kiedy sytuacja związana z koronawirusem się unormuje.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić