Myślała, że wybuchł jej telewizor. Nie do wiary, co się stało naprawdę

3

Chwile grozy przeżyła mieszkanka Legionowa, gdy nagły wstrząs zniszczył jej dom. Przekonana o wybuchu telewizora wezwała służby ratunkowe. Po ich przyjeździe okazało się, że w budynek wjechał samochód.

Myślała, że wybuchł jej telewizor. Nie do wiary, co się stało naprawdę
Budynek został poważnie uszkodzony (PSP Legionowo)

Do niecodziennego zdarzenia doszło 22 listopada ok. godziny 16:40. To właśnie wtedy do Stanowiska Kierowania KP PSP w Legionowie wpłynęło niepokojące zgłoszenie dotyczące wybuchu telewizora w jednym z domów znajdujących się przy ul. Złotej. Na miejsce niezwłocznie wysłano strażaków.

Po przybyciu do miejsca rzekomego wybuchu okazało się, że do niego nie doszło. Powodem zniszczenia budynku było wbicie się samochodu w jedną z jego ścian. Siła uderzenia była tak ogromna, że poważnie uszkodziła konstrukcję obiektu. Wewnątrz domu powstały spore szkody. Samochód rozerwała kaloryfer i meble, a sam telewizor ze zgłoszenia wylądował w sąsiednim pomieszczeniu.

Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał. Dużo pracy na miejscu mieli strażacy, którzy na początku musieli usunąć rozbity samochód z posesji. Następnie zabezpieczyli uszkodzoną ścianę, wykonując podpierającą konstrukcję z drewna.

Nie wiadomo, w jaki sposób doszło do zdarzenia. Dokładne okoliczności sprawy ustalają policjanci.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić