Nałożyła to na włosy zamiast lakieru. Niespodziewany efekt

19

Tessica Brown nagrała wideo, na którym pokazała zastosowanie bardzo mocnego kleju na włosach. Amerykanka zastąpiła nim lakier do włosów.

Nałożyła to na włosy zamiast lakieru. Niespodziewany efekt
TikTokerka była w szoku (TikTok, Tessica Brown)

Tessica Brown wpadła na bardzo nietypowy pomysł. Amerykanka postanowiła zastąpić lakier do włosów klejem. Myślała, że bardzo mocna substancja nada jej włosom podobny efekt, co przeznaczony do tego preparat. Po pewnym czasie nagrała i opublikowała na Tiktoku wideo, na którym opowiedziała o swojej historii.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Film Amerykanki szybko zyskał wielką popularność. Okazało się, że zastosowanie kleju nie było mądrym pomysłem. Tessica postanowiła go użyć, gdyż jej lakier do włosów po prostu się skończył. Na nagraniu opowiada, że pomimo upływu kilku tygodni i zażyciu wielu kąpieli, włosy są nadal przyklejone do jej głowy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Tessica stanowczo odradziła stosowania tego rozwiązania innym. Na kolejnym nagraniu zarejestrowała mycie sklejonych włosów. Niewątpliwie uargumentowała nim swoje stanowisko. Włosy pomimo kontaktu z szamponem były jak kamień. Na końcu filmiku przyznała, że właśnie tak wygląda teraz jej życie.

Nagrania Tessici cieszą się wielką popularnością. W ciągu doby obejrzało je kilkanaście milionów ludzi. Internauci z chęcią komentowali każdy z filmików, starając się pocieszyć Amerykankę. Niektórzy starali się nawet służyć jej dobrą radą. Doradzali jej żeby spróbowała użyć alkoholu.

Zobacz także: Jest decyzja ws. szczepień nauczycieli. Michał Dworczyk ujawnia
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić