Bogdan Kicka| 
aktualizacja 

Napisała ostatnią wiadomość 17 kwietnia. Potem ślad po niej zaginął

Monika wyjechała za granicę i zaginęła. Rodzina straciła z nią kontakt i nikt nie wie, co dzieję się z 38-latką z Rzeszowa. Policja opublikowała zdjęcie kobiety, prosząc o pomoc w jej odnalezieniu.

Napisała ostatnią wiadomość 17 kwietnia. Potem ślad po niej zaginął
Napisała ostatnią wiadomość 17 kwietnia. Potem ślad po niej zaginął (Komenda Miejska Policji w Rzeszowie)

38-letnia Monika Pasternak pochodzi z Rzeszowa. Od blisko trzech lat przebywała na terenie Unii Europejskiej. Ostatnie miesiące spędziła w Holandii. Niestety, jakiś czas temu rodzina straciła z nią kontakt i nikt tak naprawdę nie wie, co dzieje się z 38-latką.

Monika wyjechała za granicę i zaginęła

Zaginiona jest obecnie poszukiwana przez policję. Asp. sztab. Magdalena Żuk, rzeczniczka rzeszowskiej policji, poinformowała, że Monika ostatni raz skontaktowała się z rodziną 17 kwietnia poprzez komunikator na Facebooku. Od tamtej chwili brak jest jakichkolwiek wiadomości na jej temat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tajemnicze zaginięcie pierścienia. Odnalazł się prawie 50 lat później

Komisariat Policji I w Rzeszowie opublikował we wtorek, 4 czerwca, zdjęcie oraz szczegółowy rysopis zaginionej.

Monika Pasternak ma 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, długie, farbowane na czarno włosy i ciemne oczy. Jej nos jest prosty, uszy średnie i przylegające, a uzębienie pełne. Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym jest tatuaż w kształcie tygrysa na lewej łopatce.

Apel policji ws. zaginionej

Policja apeluje do osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu Moniki, o kontakt z Komisariatem Policji I w Rzeszowie przy al. Rejtana 34 lub telefonicznie pod numerem: 47 821 3810.

Można również dzwonić do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod numer: 47 821 3311 lub na numer alarmowy 112.

Każda informacja może okazać się cenna i przyczynić się do odnalezienia Moniki. Policja zapewnia anonimowość osobom przekazującym informacje.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić