Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Nie dostał wypłaty. Kierownik budowy postanowił się zemścić

164
Podziel się:

W sieci pojawiły się nagrania, jak ogromna koparka niszczy świeżo wybudowany apartamentowiec. Jak się okazało, za kierownicą siedział... kierownik budowy. Chciał w ten sposób zemścić się za to, że nie dostał wypłaty. Straty oszacowano na pół miliona euro (ok. 2,3 mln złotych).

Nie dostał wypłaty. Kierownik budowy postanowił się zemścić
Kierownik budowy zniszczył apartamentowiec koparką

Do nietypowego zdarzenia doszło na budowie jednego z luksusowych apartamentowców w Badenii-Wirtembergii. Do sieci trafiły liczne nagrania, na których widać, jak operator koparki niszczy balkony, okna i części fasady nowo wybudowanego budynku.

Zaczął niszczyć apartamentowiec. Bo nie dostał wypłaty

Jak się okazało, w kabinie siedział... kierownik budowy, czyli osoba, dzięki której powstało wszystko to, co zaczął niszczyć ogromną maszyną. Jak później wytłumaczył, miał nie dostać zaległych pieniędzy za swoją pracę. Wielokrotnie podejmował próby uzyskania od pracodawcy pieniądze, które mu się należą, ale nie były one skuteczne.

Zdecydował się więc na taki radykalny i desperacki krok. Wsiadł do koparki i łyżką zaczął demolować świeżo wybudowany 30-mieszkaniowy apartamentowiec. Jak informuje portal stern.de, uszkodzone zostały również garaże, w których znajdowały się zbiorniki z gazem. Przez to policja musiała na jakiś czas odgrodzić teren wokół budynku, aby ustalić, czy nie ma zagrożenia wybuchu.

Straty oszacowano na 500 tys. euro

Po zniszczeniu znacznej części apartamentowca 47-latek spokojnie wysiadł z koparki, przeszedł się przez cały teren budowy, usiadł do swojego auta i odjechał. Policjanci nie musieli go długo szukać — kierownik budowy sam zgłosił się na policję.

Na komisariacie opowiedział o tym, co zrobił i dlaczego. Jako powód "zemsty" wskazał zaległe płatności. Straty wyrządzone przez 47-latka oszacowano na pół miliona euro (ok. 2,3 mln złotych).

Zobacz także: Podziemny labirynt korytarzy sprzed kilkuset lat. Tajemnicze miejsce na Lubelszczyźnie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(164)
Nemeczek
10 miesięcy temu
Musieli mu sporo zalegać
Pol
10 miesięcy temu
bardzo normalny kierownic. Akurat musiałbyć to normalny niemiec
być może
10 miesięcy temu
czyżby ten legendarny zachód nie jest taki cywilizowany jakby sie wydawało, ta ostoja demokracji i obrońca wyimaginowanych pseudo "wartości europejskich"? nie może to być ;)
MaS
10 miesięcy temu
I teraz nie dość, że nie dostanie swojej wypłaty, to będzie musiał pokryć koszty odbudowy i ewentualne dodatkowe, jak sądowe i inne.
Asia
10 miesięcy temu
Bardzo dobrze zrobił
Asia
10 miesięcy temu
dobrze zrobił
gnago
10 miesięcy temu
A za istnienia krajów komuny w Niemczech z definicji taki przedsiębiorca był karany forsa wypłacana. A gośc firmy nie mógł mieć przez lata
kilo
10 miesięcy temu
wlasnie,sluzby ktore powinny sie tym zajac,nie robia tego ,a jak juz,to z takim opuznieniem i przez kilka lat !!!! kierownik budowy,czy kto kolwiek nie otrzymales wyplaty,urzad powinien natychmiast pracodawcy zatrzymac 500 tys euro depozytu i pracodawca musi udokumentowac w 5 dni kolejnych,czemu nie wyplacono srodkow,a jezeli tego nie dokona,to pól banki idzie dla poszkodowanego !!!!!!!!
fds
10 miesięcy temu
prawidlo, powinien dostac medal!
Wiśnia
10 miesięcy temu
Bardzo dobrze zrobil,brawo. Też tak kiedyś miałem,moja pierwsza praca przy ociepleniach domów i remontach, pracowałem jakiś czas a pieniadze mieliśmy dostać jak skończymy cały remont jednak szef cały czas mówił że nie ma pieniędzy bo nie otrzymał od zleceniodawcy,co sie okazało wziął w rozliczenie samochód i myślał że w końcu odpuścimy te pieniadze,z samochodu pewniej nocy za dużo nie zostało i dopiero wtedy już były szef zrozumiał że trzeba zapłacić
Enki
10 miesięcy temu
Pracodawca teraz zniszczy mu życie po tym jak zamknie go w psychiatryku żeby podważyć wszelkie późniejsze zeznania odnośnie bycia nekanym przez stalkerów?
Kostet
10 miesięcy temu
Zachował się jak jakiś dzieciak z depresją. Nie podobała mu się praca to mógł zmienić. Potrzebny psychiatria. U nas potrafią sobie radzić z takimi zepsutymi narzędziami.
JeM
10 miesięcy temu
Szkoda, że pociągną go do odpowiedzialności. Desperacja go do tego pchnęła i jeszcze będzie musiał zapłacić...
panietegobęc
10 miesięcy temu
Żeby więcej takich ludzi,to ekipa tuska i różnych nowaków przy rozkradaniu funduszy europejskich przeznaczonych na budowę autostrad popłynęłaby z falami gnojówki a wiele firm nie zbankrutowałaby,te lewackotęczowe czasy takich własnie bohaterów potrzebuje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić