Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

Nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Wdarły się do banku

14

Szopy po raz kolejny udowodniły, że umaszczenie na ich pyszczkach, które przypomina maski kryminalistów, nie jest zbiegiem okoliczności. Para tych uroczych zwierzaków wkradła się do banku w Kalifornii.

Nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Wdarły się do banku
Dwa szopy włamały się do banku (YouTube)

Para młodych szopów wkradła się do banku Chase w Redwood City w Kalifornii. Zauważył je jeden z klientów, który wypłacał pieniądze z bankomatu. Początkowo sądził, że to maskotki, ale niesforne zwierzaki zaczęły się ruszać, więc szybko rozwiały jego wątpliwości.

Na miejsce wezwano organizację Peninsula Humane Society & SPCA. Jej pracownicy przez ok. 10 minut próbowali złapać szopy, biegając za nimi po całym budynku. Zwierzęta najwyraźniej nie chciały go opuszczać. W końcu udało się jednak bezpiecznie wypędzić je na zewnątrz.

Nie jest to codziennością, że organizacja zajmująca się zwierzętami zostaje wezwana, aby poradzić sobie z włamaniem do banku, ale ponieważ rabusie byli zamaskowanymi bandytami z dzikiej przyrody, rzeczywiście byliśmy odpowiednimi reagującymi - powiedziała Buffy Martin Tarbox, rzeczniczka Peninsula Humane Society i SPCA.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Szopy wkradły się do banku. Jak dostały się do środka?

Podejrzewa się, że szopy weszły po drzewie na dach banku, a następnie zdołały przeczołgać się przez kanały wentylacyjne. Bardziej niż pieniądze interesowały je jednak znajdujące się w placówce ciasteczka.

Było kilka połamanych płyt sufitowych, a zamaskowani bandyci przewracali papiery, a nawet komputer. Na szczęście szopy nie odniosły obrażeń i o ile nam wiadomo, nie uciekły z pieniędzmi - dodała Tarbox.

Zobacz także: Pies w zbożu. Jego zachowanie to hit sieci

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić