Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Nie żyje policjant z Węgorzewa. Bogdan Kieżun miał 48 lat

110
Podziel się:

Na wieczną służbę odszedł podinsp. Bogdan Kieżun. Był naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie. Policjant miał 48 lat, z których 29 poświęcił służbie w policji.

Nie żyje policjant z Węgorzewa. Bogdan Kieżun miał 48 lat
Na wieczną służbę odszedł podinsp. Bogdan Kieżun. (Policja)

Podinsp. Bogdan Kieżun służbę w policji rozpoczął we wrześniu 1992 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku. Od początku związany był z pionem kryminalnym. Od grudnia 2006 roku pełnił funkcję naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie.

"Mimo ciężkiej choroby pełnił służbę do ostatnich dni życia"

Koledzy z policji wspominają naczelnika, jako sumiennego i życzliwego policjanta oddanego służbie na rzecz innych.

Był zawsze otwarty na potrzeby drugiego człowieka, nigdy nie odmówił pomocy swoim współpracownikom. Mimo ciężkiej i wyniszczającej walki z chorobą, służbę pełnił niemal do ostatnich dni życia - wspominają policjanci z Węgorzewa.

"Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty i uczynny kolega. Zawsze gotowy, by poświęcić każdemu swój czas" - dodają.

Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie, a w szczególności kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie najbliższym i przyjaciołom składają wyrazy głębokiego współczucia - czytamy w komunikacie.

Do kondolencji dołączył się także Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Zobacz także: Opublikował wpis. Isakowicz-Zaleski mówi, co stało się potem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(110)
znane metody
12 miesięcy temu
Każdy rozsądny człowiek wie, że te SZCZEPIENIA mają drugie dno. Oczywistym jest, że to nic dobrego. Cenne, skuteczne i bezpieczne leki są drogie, trudno dostępne. Tutaj dobrowolność tych darmowych zastrzyków przypomina coraz bardziej dobrowolny PRYSZNIC dla nowoprzybyłych do Auschwitz. Co ciekawe, na rampie w Auschwitz za segregację - do komory lub pracy przymusowej - odpowiadali LEKARZE. Osoby zbędne były kierowane na dobrowolny prysznic w celu zapobiegania rozwoju epidemii tyfusu w obozie. Tak to przynajmniej wtedy, w 1941 r. tłumaczono. Mamy rok 2021, być może znaczenie ma tutaj fakt, że wchodzimy w Czwartą rewolucję przemysłową tj. Internet of things, Sztuczna inteligencja, pojazdy autonomiczne itd. Już teraz wiadomo, że za 3 do 5 lat na świecie zniknie około 300 milionów miejsc pracy, co przekłada się na jakieś 2-3 miliardy nadmiarowych ludzi. To naprawdę jest ogromne wyzwanie żeby utrzymać ład społeczny w czasach które idą. Dlatego pod płaszczykiem COVIDA wprowadzane są różne zamordystyczne narzędzia. Budują nam Auschwitz na naszych oczach.
Aaa
rok temu
Nie był szczepiony. Na 100% wiem.
olo
rok temu
a kogo to obchodzi ?
observer
rok temu
jeszcze podajcie wszystkich sukienkowych co umarli i będzie komplet...
lil
rok temu
"We Włoszech wyniki dwóch badań opublikowanych w czasopiśmie Lancet zostały niedawno wyemitowane w telewizji krajowej, w której wzięło udział 20 tysięcy makaków, małpa, która w 98% dzieli to samo DNA co nasz własny gatunek. Każde zwierzę otrzymało szczepionkę mRNA, a następnie, jeśli przeżyło, kolejną dawkę. Po 5 dawkach wszyscy byli martwi! Eksperymenty te przeprowadzono 5 lat temu. Najwyraźniej na tej podstawie globaliści postanowili opracować szczepionki mRNA dla ludzi!”
???
rok temu
Po której dawce?
Red
rok temu
No i co z tego że umarł ? Dziś umarło pewnie z 1000 innych osób. Dlaczego o nich nie piszecie ?
jola
rok temu
o mojej teściowej nie było nic napisane!!!! DLACZEGO?????
vitto
rok temu
ostatnia prosta-reklama działa !
rozum
rok temu
i nikomu nie zaszkodił w życiu i petento i policjantom to jak tak daleko zaszedł , był super ten co komendę zamykał też był super niech się postronni wypowiedzą co go znnali
buhaha
rok temu
A ile osób innych zawodów umiera i jakoś nic o nich się nie pisze !!
obserwator
rok temu
Oni są wszyscy sumienni i życzliwi.
ham
rok temu
na łatwiznę poszedł,aby czasem polaka zaatakować paralizatorem albo mandat pińcet
Jasio
rok temu
Codziennie ktos umiera, czym policjant zasluzyl na artkul w przeciwienstwie do Kowalskiego?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić