Aniela Siwek| 

Królowa piękności z Rosji próbowała zabić kobietę w sklepie. Ofiara ciężko ranna

15

Była królowa piękności z Rosji zaatakowała nożem pracownicę jednego z tamtejszych supermarketów. Natalia Dołganowskaja wielokrotnie zamachnęła się na przypadkową kobietę, krzyczący przy tym, że nienawidzi kobiet. Obecnie jest w rękach policji.

Królowa piękności z Rosji próbowała zabić kobietę w sklepie. Ofiara ciężko ranna
Rosyjska piękność rzuciła się bez powodu na pracownicę sklepu. (Twitter)

Natalia Dołganowska została zatrzymana już przez policję. Jest także oskarżona o próbę zabójstwa pracownicy z supermarketu.

Nagrania z monitoringu pokazują, jak 32-latka nagle wpadła w szał podczas zakupów i zaczęła atakować. Świadkowie zdarzenia zeznali, że zaczęła krzyczeć „Nienawidzę kobiet” i wyciągnęła z torebki nóż, którym zamachnęła się na pierwszą napotkaną osobę.

Natalia została zatrzymana przez innych klientów i pracowników sklepu. Udało jej się zbiec z miejsca zdarzenia, kiedy świadkowie zajęli się ranną, ale policja szybko ją odnalazła. Obecnie przebywa w areszcie, gdzie czeka na testy psychologiczne.

Zobacz także: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat

Ofiara znajduje się obecnie na oddziale intensywnej terapii. Ma siedem poważnych ran na głowie, twarzy, szyi, dłoni oraz na plecach Jej życie nie jest zagrożone.

Zatrzymana kobieta w 2005 roku została królową piękności Uljanowsk. Od tamtej pory pracowała jako modelka i była znana lokalnej społeczności. Nigdy przedtem nie miała żadnych problemów ani zaburzeń.

Osoby z jej otoczenia powiedziały, że miała problemy po rozwodzie. Jej mąż, polityk i biznesmen, szybko ułożył sobie życie na nowo, podczas gdy Natalia nie potrafiła się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Organy ścigania stwierdziły, że potraktują zdarzenie jako przypadkowy i niesprowokowany atak.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić