aktualizacja 

Niezwykła akcja ratowania słonia! Wideo doprowadza do łez

63

Nawet dzikie zwierzęta potrzebują niekiedy pomocy człowieka, aby wydostać się z tarapatów. Potwierdza to zarejestrowana akcja ratownicza słonia, który wpadł do dużego dołu. Reakcja dzikiego stworzenia na uratowanie jest niezwykła!

Niezwykła akcja ratowania słonia! Wideo doprowadza do łez
Uratowany słoń nie krył wdzięczności (Facebook)

Opublikowany na portalu Facebook materiał wideo na pewno wzruszy każdego widza. Widać na nim słonia, który wpadł do dużego, wykopanego wcześniej dołu. Zwierzę próbuje wydostać się z pułapki, ale nie jest w stanie samodzielnie sprostać wyzwaniu. Bez pomocy najpewniej umarłby z głodu.

Z pomocą przyszedł operator pracującej w pobliżu koparki. W niezwykle precyzyjny i delikatny sposób wypchnął słonia z dołu, ułatwiając mu przedostanie się na górę. Wszystko odbyło się błyskawicznie, a cały film ze zdarzenia trwa zaledwie 50 sekund.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jak możemy zauważyć, podsadzony słoń nie doznał żadnych uszczerbków na zdrowiu. Dzielnie znosił akcję ratowniczą, a na koniec w zaskakujący sposób podziękował za uratowanie życia.

Internauci wzruszeni - tak dziękuje przyroda!

Uratowany słoń nie odszedł od razu po zakończeniu akcji. Podszedł do koparki i wyraźnym gestem głowy podziękował jej za wsparcie, "tuląc" się do łychy. To niezwykły widok!

Internauci są zachwyceni całym nagraniem i nie ukrywają w komentarzach swoich emocji.

Ten słoń powiedział "dziękuję"! To niebywałe! Uwielbiam to nagranie!
Reakcja słonia to jedna z najbardziej niesamowitych rzeczy, jakie widziałem w życiu. Zwierzę wiedziało, co go uratowało. To uderzenie głową jest symboliczne. To prawdziwa radość!
Oglądałem wiele filmów o ratowaniu słoni i zawsze dziękują swoim ratownikom. To niesamowite!

Niestety, nie wiadomo gdzie i kiedy zarejestrowano tę niezwykłą akcję. Pewne jest jednak to, że to niepierwszy raz, gdy słoń wymaga działań ratowniczych z powodu utknięcia w rowie melioracyjnym czy usypanym dole. Do podobnego zdarzenia doszło rok temu w Tajlandii.

Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić