Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
SSŃ
|

Odwiedził samotnie nawiedzony dom. Był przerażony, co tam zastał

25
Podziel się:

Ekipa "Last Urbex" wybrała się z wizytą do domu, z którym wiąże się przerażająca historia. Okoliczni mieszkańcy zarzekają się, że w budynku dochodzi do niewyjaśnionych zjawisk. Podczas eksploracji mrocznej posiadłości zarejestrowano niepokojące dźwięki. Czy w domu rzeczywiście straszy?

Odwiedził samotnie nawiedzony dom. Był przerażony, co tam zastał
Ekipa "Last Urbex" wybrała się do "nawiedzonego" domu (YouTube)

W specjalnym odcinku jeden z członków ekipy "Last Urbex" postanowił odwiedzić dom, który skrywa podobno mroczne tajemnice. Ekipa youtubowego kanału zainteresowała się właśnie tym obiektem po wielu zgłoszeniach od widzów, że w domu... straszy.

Horror w prawdziwym życiu?

Autor filmu nie zdradził, gdzie znajduje się tajemnicza nieruchomość. Po napisie na jednej ze ścian można jednak wywnioskować, że jest to Grabocin, czyli część Dąbrowy Górniczej. Wielki dom mógłby zostać z powodzeniem odremontowany i służyć jeszcze niejednemu pokoleniu, jednak nikt nie zechciał się tego podjąć.

Historia domu brzmi jak żywcem wyjęta z horroru. Według relacji lokalnej społeczności pierwszy właściciel miał popełnić tam samobójstwo, wieszając się w jednym z pokoi. Kolejni właściciele z kolei uciekli z domu "bo coś nie pozwalało im tam spokojnie mieszkać". Okoliczni mieszkańcy starają się trzymać od niego z daleka.

Tajemnicze odgłosy

Dom znajduje się w przerażającym stanie. Ze ścian odpada tynk, na podłodze leży gruz i zniszczone resztki starego wyposażenia. Już chwilę po przekroczeniu progu youtubera przeraziły dziwne dźwięki dochodzące z wnętrza budynku. Mężczyzna zapewnia, że nic co zarejestrowała jego kamera, nie zostało w żaden sposób wyreżyserowane.

Serce bije mi jak młot. Coś poruszyło tu jakimiś rzeczami. Zapewniam was, że nie ma tutaj nikogo. Teraz już sam mam pietra - mówi na nagraniu youtuber.

Po zwiedzeniu parteru przerażony atmosferą panującą w opuszczonym budynku vloger udał się na piętro, na które musiał wspiąć się po starym materacu, gdyż w domu brakuje schodów. Gdy zgasił na chwilę lampy, ponownie usłyszał niepokojące odgłosy dochodzące z dołu.

- Chyba zaczynam wierzyć tym ludziom - stwierdził youtuber. Kiedy szykował się już do opuszczenia obiektu, znowu go zmroziło. Dźwięki do złudzenia przypominające kroki powtórzyły się. To dla vlogera było już za wiele.

Znowu to słyszę. Ja już opuszczę ten dom, bo naprawdę mam jakieś niemiłe odczucia związane z tym miejscem i z całą historią, która się tu wydarzyła. Ja wiem że wyobraźnia płata figle, ale kiedy coś się słyszy, to jest się pewnym, że to było słychać, to nie były "przywidzenia" - powiedział, po czym oddalił się od "domu strachów".
Zobacz także: Park opuszczonych maszyn górniczych. Grupa odkrywców pokazała, jak wygląda z bliska
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(25)
endy.
3 miesiące temu
Facet co to za badziew pokazujesz łazisz po gruzach i sam się nakręcasz. Daj sobie spokój i nie męcz ludzi.
Edek nożycorę...
3 miesiące temu
to nie duchy tylko strach cie zwyczajnie obleciał bo wiesz dobrze że nie powinno cię tam być i czego nie powinieneś tam robi
teściowa
3 miesiące temu
A UNAS straszy słońceperu I TRZEBA Z TYM ŻYĆ
afrykaner
3 miesiące temu
ja tam muszę pójść,nie boję się duchów bo ich nie ma.
Głupoty
3 miesiące temu
Wyrwana spod tynku instalacja elektryczna świadczy o tym, że słabo tam straszy.
mały
3 miesiące temu
Znam to miejsce tam naprawdę jest coś na rzeczy. Już od samego wejścia czuć jakaś obecność jakiś byt. Nie co dzień na żywo ogląda się odpadający tynk w połączeniu ze stukaniem i chrzęstem jak na żwirze.
WojteQ
3 miesiące temu
Niezły fake, żeby zwiększyć oglądalność na YT.
rudy
3 miesiące temu
W POLSCE STRASZY zięć teściowej I JAKOŚ TRZEBA Z TYM ŻYĆ
Arer
3 miesiące temu
Mój był nawiedzony ale uciekły jak przestałem się nabierać na ich dyktat grzechu i pogadałem z Bogiem.
Yoda
3 miesiące temu
KRÓTKO NA TEMAT. DUSZE LUDZI POTĘPIONYCH ALBO W CIĘŻKIM CZYŚĆCU POKUTUJĄ W TYCH MIEJSCACH GDZIE BYŁY ZA ŻYCIA ZIEMSKIEGO. POLECAM KSIĄŻKĘ MARII SIMMY "MOJE PRZEŻyCIA Z DUSZAMI CZYŚĆCOWYMI". TAM JEST TO DOKŁADNIE OPISANE. ALBO NP. OSTRZEŻENIE Z ZAŚWIATÓW. TO NIE BAJKI. TO PRAWDA. WYCHOWAŁEM SIĘ NA TYM A MAM 53 LATA.
Roziu
3 miesiące temu
Ten kto miał kiedyś parkiet lubdrewnianą podłogę, to wie co to za "kroki".
Piksla 51
3 miesiące temu
Dąbrowa Górnicza na Śląsku??? Jak Wam nie wstyd! Do szkoły było pod górkę?
cvrt
3 miesiące temu
Pewnie tam nocują ci uciekinierzy z Białorusi !
Maron
3 miesiące temu
Wszystkich niedowiarkow zapraszam do Myszkowa Dom pietrowy przy ulicy glownej
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić