Żenująca wpadka w TV. Ekspertka chyba zapomniała, co stoi na regale

147

Pandemia koronawirusa wywróciła świat mediów do góry nogami. Wiele osób wypowiada się w telewizji za pośrednictwem połączeń wideo, co generuje pewne problemy.

Żenująca wpadka w TV. Ekspertka chyba zapomniała, co stoi na regale
Wpadka na wizji (BBC)

Połączenia wideo mają wady i zalety. Bez wątpienia jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas, jaki trzeba by wygospodarować, aby dojechać do studia telewizyjnego. Takie łączenia zmniejszają również ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Oczywiście nie jest to rozwiązanie idealne. Już niejednokrotnie było głośno o wpadkach osób występujących na wizji. Tym razem głośno zrobiło się w tym kontekście o Yvette Amos, ekspertce BBC Wales.

Za plecami kobiety pojawił się regał. Możemy zauważyć na nim przeróżne rzeczy. Największą uwagę przykuwa jednak.... wibrator. Można się domyślać, że ekspertka zapomniała go schować.

BBC. Wpadka na wizji. Twitter bezlitosny

Amos mówiła w BBC Wales o obecnej sytuacji na rynku pracy czy też o spadku zatrudnienia przez COVID-19. Z wiadomych względów to nie jej wypowiedzi okazały się najbardziej interesujące.

O zabawce erotycznej tej ekspertki aż huczy na Twitterze. Internauci sugerują, że to musiała być jakaś ustawka lub efekt przegranego zakładu.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić