o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Opole. Kretka ugrzęzła w błocie. W środku poparzone dziecko

45
Podziel się

To nie był udany dzień dla pracowników pogotowia z Opola. Transportowali do szpitala poparzone dziecko, gdy karetka ugrzęzła w błocie. Jeden z mieszkańców nakręcił video z akcji.

Opole. Kretka ugrzęzła w błocie. W środku poparzone dziecko
Karetka, która utknęła (YouTube)
bEEhWuid

Mieszkańcy Opola są zbulwersowani. Droga dojazdowa mieszkańców osiedla Róży Wiatrów w Opolu-Chmielowicach pozostawia wiele do życzenia. Ostatnio miała miejsce nieprzyjemna sytuacja.

Karetka wioząca ciężko poparzone dziecko ugrzęzła w błocie. Miało ono być zabrane do szpitala na Witosa. Służby otrzymały zgłoszenie o 8:45.

bEEhWuif

Nie było to jednak drobne utrudnienie. Karetka utknęła do tego stopnia, że trzeba było wezwać straż pożarną. W tym samym czasie podjechał inny ambulans, do którego chłopiec został przeniesiony. Akcja strażaków trwała około 30 minut.

Zdarzenie zostało nagrane przez mieszkankę osiedla. Na filmiku nie kryła swojego oburzenia.

bEEhWuil
No właśnie straż pożarna wyciąga z paskudnej ulicy ambulans, jesteśmy superbezpieczni, polecamy się wprowadzić. Chcecie mieszkać w bagnie, zapraszamy na Róży Wiatrów. Nie no mogliby z tego reklamę zrobić - mówiła ze złością.

Należy mieć nadzieję, że poparzonemu dziecku później udzielono odpowiedniej pomocy. I że władze miasta w końcu zwrócą uwagę na problem bagnistej drogi.

bEEhWuim
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEhWuiG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
złoty strzał
5 miesięcy temu
kretka połknęła poparzone dziecko i utknęła w błocie? to lepsze od ojawień z Fatimy...
xaxa
5 miesięcy temu
I to jest problem. Nikt w Polsce nie wie jak wygląda KRETKA, czym się odżywia i czy potrafi pływać, a co dopiero pisać o ratowaniu ?
Raf
5 miesięcy temu
komentarz nagrywajacego - bezcenny :))))))
bEEhWuiH
Paffcio
5 miesięcy temu
Heh, jak śnieg spadł w styczniu, pewna droga powiatowa w powiecie nyskim została odśnieżona, ale już nikt nie pomyślał o śniegu nawiewanym z pól. Niedziela rano, pożar w domu - straż pożarna zakopana. Ludzie wyjechali do pracy - utknęli w zaspach. Telefon do zarządcy drogi - łaskawie się zjawili po 14. Ogólnie wg słów osoby, która telefon odebrała - nie mieli w ogóle zamiaru w tym dniu odśnieżać, bo dopiero to zrobili. No więc na co podatki idą? (to droga publiczna - powiatowa, jedyny wjazd i wyjazd do/z miejscowości, nie prywatna)
Hmm...
5 miesięcy temu
Przewaga dzięki jakości hehehe
Tx43
5 miesięcy temu
Jak kretka to do blotka dobrze ze nic się nie stało
wera
5 miesięcy temu
za dużo tego błota to tam nie ma tylko karetka tylko na asfalt - standardowa kicha medyczna
Ania
5 miesięcy temu
A wiecie dlaczego tylko ta jedna ulica nie jest zrobiona? Reszta osiedla ma przecież położoną drogę i takich cyrków nie ma.
Leo
5 miesięcy temu
A kto jest właścicielem drogi ? nie mzd tylko deweloper co postawił domki na bagnach
czarna masa
5 miesięcy temu
a piękna droga pod domem Szydło w polu sie kończy
Tambylec
5 miesięcy temu
Tam przecież plantacje truskawek były, a jeszcze dalej cegielnia, To czego się spodziewać?
True
5 miesięcy temu
Teraz panów z zarządu dróg i transportu pod sąd za narażenie zdrowia i życia dziecka
Sophie
5 miesięcy temu
Do każdego domu powinni dorzucić łódkę i byłoby super. Jak się kupuje dom na terenie o wysokim poziomie wód gruntowych to takie są efekty.
bEEhWuiz
Qwa Mac
5 miesięcy temu
Deweloperzy powinni byc zobligowani do utrzymania takze porządku i dobrego stanu technicznego dróg wokół osiedli na których zbijaja grube miliony.U mnie miasto wyremontowało droge dojazdowa i zrobilo nowe chodniki , a teraz deweloper buduje nowe osiedle i jako mieszkancy mamy zniszczona droge , brak mozliwości zaparkowania aut, bo zajmują je koparki dewelopera oraz kurz i hałas z pobliskiej budowy . Co w zamian? Podwyższone stawki za parkometry! Prawo powinno wymagać więcej od deweloperów, a nie od mieszkanców , którzy maja po nich sami sprzątać oraz wydawac pieniądze na naprawe tego co oni sp..ą
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić